Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Sa pupe steagul celor de la Millwall, de la West Ham, de la orice alta echipa rivala, in Londra, langa stadionul lui Chelsea si sa vedeti atunci aprecieri de la suporterii lui Chelsea. Mai lasati-o cu vrajeala, nu l-a obligat nimeni sa faca gesturile pe care le-a facut. A cantat ala de la Depeche Mode "Super Dan" pentru ca nu a jignit Chelsea cu nimic. Dar pe STEAUA Bucuresti, pe suporterii stelisti, pe fosti colegi ros-albastri, i-a jignit decisiv! Asta ramane. Restul... e regret. Sau
credeti ca daca Hagi ar pupa steagul Rapidului sau a lui dinamo nu ar primii acelasi tratament?cu siguranta suporterii ar reactiona la fel. de ce a trebuit sa faca acel gest? pentru a antrena rapidul?l-a obligat cineva?sa zicem ca a facut o greseala, dar orice om cu carcater ar fi iesit in fata si si-ar fi cerut scuze! a facut-o el?nu, el considera ca nu a gresit fata de culorile stelei.Eu nu spun ca e in regula sa fie injurat dar nici sa fie aplaudat, cel mai bine ignorat pana cand isi cere scu
bai fratilor orice ar fi el s-a spurcat cu steagul ala si cu declaratia ca sistemul l-a impins la steaua ca el e rapidist de mic . Ce voi credeti ca toti care au jucat la steaua sunt stelisti ?????/ Unii au facut -o si din interes asa ca sa se duca la rapid si a ne lase si apropo cine l-a injurat ca eu n-am auzit pe nimeni? eu nu zic sa-l injuram doar sa-l ignoram ca nu merita aprecierea noastra..
Asa e,din pacate,multi uita sau nu stiu ce fotbalist a fost Dan Petrescu!Acum un an a fost la un meci a lui Chelsea,in CL,a fost aplaudat de tot stadionul!Bizonul roman nu se dezminte!
Doar cretinii care se cred suporteri l-au injurat, retardatii aia care vin la stadion sa se bata cu lumea, nu sa se uite la un spectacol de fotbal. Stelistii adevarati nu il vor injura niciodata pe Dan Petrescu. Na, fiecare padure are si uscaturile ei si cum Steaua are cei mai multi suporteri, are parte si de cei mai multi golani. Capul sus Dane si nu-ti face griji, nu stelistii te-au injurat!
ce sa vb despre acesti "fani" care merg pe stadion si cred ca sunt mari suporteri.nici macar huligani pentru ca aia macar stiu sa respecte glorile...acesti "fani"sunt niste cei care ne fac de ras in europa care nu au cei 7 ani de acasa.
nu va mai mirati de atitudinea asta, majoritatea celor care ajung pe stadion sunt pustani de liceu care abia se nascusera cand juca petrescu la cel mai inalt nivel sau pur si simplu dobitoci
Cred ca si cel care a intrat o data pe poarta stadionului din bd. Ghencea este " mai stelist" decat Danutz SRL. Si stiti de ce? Pentru ca nua apupat steagu' spurcat. La Steaua poti sa joci de la copii la seniori,poti sa ai performanta, poti sa ai si un tata colonel (precum dl Petrescu) insa sa fi cu inima in alta parte. Daca Petrescu e stelist, atunci Marius Lacatus ce naiba e?
asa sunt romanii, nu numai stelisti. si dinamovisti si rapidisti toti suntem asa. uitam repede ceea ce ne-a adus odata fericirea si bucuria. imi pare rau pt toti oamenii de valoare care sunt jigniti in romania in timp ce sunt foarte apreciati peste hotare.
excelent comentariul, pertinenta analiza...bravo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.