Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
Atata timp cat e Becali la Steaua, ne trebuie unul ca Piturca sa il cunoasca foarte bine si sa nu il lase sa se bage in treburile lui. Pentru tot ce a facut la Steaua ca jucator si antrenor, pentru ca iubeste Steaua si a trait parte din istoria Stelei. Merita sa revina , dar speram ca Becali sa nu se bage peste el . Daca pleca si Piturca la jumatea sezonului care vine , si nu il lasa sa isi duca planul pana la capat, iar ne ducem in jos, mai jos ca acum si nici ca o sa ne mai scoata careva.
Piturca ii potrivit pt ca stie sa adune un grup,dar cu lotu asta nush ce face si Gigi ma cam indoiesc ca ii da el cum se lauda 6-7 mil de euro sa faca transferuri.Oricum Cine vorbeste ca Stoichita ii antrenor slab ii un prost,ii un antrenor ft bun numai ca nu a avut lot si nu a avut bani pt transferuri(daca avea si Stoichita bugetu lui CFR lua sigur campionatu).oricum ar mai fi o solutie pt postul de antrenor Protasov,petre grigoras,dusan uhrin
e antrenor submediocru!
rednic si andone sunt antrenori care au castigat titluri! sunt mai buni decat asa-zisii antrenori care au condus numai echipe de pluton!
Treaba e simpla . Pana nu o sa plece Becali de la Steaua , fosta semifinalista a Cupei Uefa o sa se zbata in anonimat ( sub podium ) ca in ultimii ani .
ai dreptate frate dar nici stoicoita nu a facut nimic cu toate ca daca privesti lotul stelei dintrun anumit punct de vedere 90 la suta din jucatori "au jucat" la nationale
grigoras ii mai bun ca ambii dar din pacate are coloana vertebrala.
mie mi-e teama ca daca vine piturca nu ami scapam de el prea curand, nu pot sa uit anii aia in care i se striga piti piti lasa-ne si tot nu vroia sa plece, echipa nu juca nimic
Hagi si Bergodi inca nu au demonstrat nimic, la nicio echipa. Rednic e un antrenor mediu spre mediocru, care nu are ce cauta la Steaua.
Pentru FC Steaua, Piturca ar fi mai bun. Pentru FC Becali, este Stoichita- fără concurenta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.