Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
bine zis, perioada comunista mai poate fi numita si "dictatura, era" prostimii si tot prostimea ne-a pus capac in 90' ca tot suntem in iunie
sper'mata da' speri degeaba
E adevarat ca Eminescu a fost internat intr-o perioada istorica tulbure. Austro-Ungaria ne cam batea la usa. Dar nu cred in teoria conspiratiei. Eminescu era un om de lume, ii placeau femeile, si dezamagit de Veronica de multe ori se incurca cu femei de moravuri dubioase. La ce protectie utilizau atunci, se pare ca foloseau un mat de oaie pe post de prezervativ, e foarte probabil sa fi luat o boala lumeasca, destul de raspandita atunci din lipsa unui tratament eficace la vremea aceea. Asa ca teoria cu sifilisul are ceva palpabil, pe cand asta cu declararea ca nebun a lui Eminescu si uciderea sa in secret imi pare mult mai putin probabil, mai ales ca sunt indicii ca ar fi fost bolnav.
:)))) singura explicatie e ca parca vad o speranta ... nu injura, nu mascareste, pare sa raspunda din cand in cand la argumente ... o sa mai insist un pic pana il declar caz clinic
FTP sau UTP, esti mascarici ca tac'tu JIJI. ai si tu ceas d-ala mare la mana ca el?
prietene tu te astepti sa ai o discutie rationala cu unu care are probleme cu capu' ? daca ei au circumstante in fisa medicala, tu ce explicatie ai?
Asta nu poate fi decat comentariul unui nostalgic comunist. O dai spunand ca pe vremea comunismului s-au facu nu stiu ce minuni. Nu iei in considerare si varianta in care ramaneam capitalisti. De parca daca nu ar fi fost comunismul ramaneam suspendati undeva in timp si nu se facea nimic in timpul asta. Romania era intre cele doua razboaie, economic vorbind, la nivelul Olandei. Ai vazut cum a ajuns Olanda azi? Ai vazut cum am ajuns noi azi? Un neam de hoti si manelisti prosti. Asta e mostenirea comunismului care a schimbat adevaratele valori promovand dictatura celor cu 4 clase. Tovarase, de ce nu emigrezi tu in Corea de Nord ori Cuba. Pun pariu ca au o FC 5teaua pe acolo, care castiga tot...
mi-a scapat "n-a fost"? doar nu ne-a facut vreo bucurie si-a dat coltzu' fara sa ne spuna?
jet mah, mergi sa-ti iei medicamentele ca iti scot aia mufa de internet
Exagerezi si tu, nu a bagat mai Rapid in d-astea noi am divagat pe team masoneriei si a evreilor, nu are legatura cu Rapid. Inca odata spun ca teoria cu sifilisul e pura inventie, a fost perdeaua de fum pentru a-l indeparta pe Eminescu, repet cu tradarea lui Maiorescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.