Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Inter - Liverpool » Cristi Chivu și Arne Slot, meciul zilei în Liga Campionilor
0
Jurgen Klopp, liber spre Real Madrid? » Înțelegerea secretă pe care antrenorul german o are cu Red Bull!
0
PSV - Atletico Madrid, în Liga Campionilor » Echipele de start: Dennis Man, rezervă
0
Doliu în fotbal: fostul internațional care a jucat la un Mondial istoric a murit la doar 45 de ani
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Tu ești stelist de mic, avatarurile te reprezintă! Stînga- dreapta, metre! :))
Fii atent aici ..... OSPATAR !!!! te rog cate un cartonas galben pentru mine si Smartx !!! ...si lamaie pentru Alexandru !!!
Pai pentru ca mi-au blocat definitiv contul vechi! Am fost nevoit sa-mi fac altul, d-aia! Dar am unul singur, bolnavule de scenarita...
Insinueaza ca as fi Random, iti traduc eu càineasca lui...
ai pe *** '' *** '' ai aparut de 2 sapt si postezi non stop precum randoom ...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu n-am intrat pe site de-o săptămână, metre. :)) Dar mă înstealeză Dinu de zici că-s steluță, zi-de-zi, de mic, pocnitoare înstelată. :))
Imi pare rau, dar tu esti muuuult mai bolnav decat mine! Tu salvezi comentariile vechi (din anii trecuti), nu eu! Si n-am nicio treaba cu Random daca asta insinuezi! Ala te injura pana acum!:)))
Eu am un singur cont "mister 100 de conturi"!:)
tu in fiecare zi de contrazici cu cate un prost ( care este aceeasi persoana ) :))))))))))))))))))))))))) ...te iubeste mult mari cel prost
cum te simti tu cu musca pe caciulaaaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.