Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
4
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Lucrurile sunt tot mai clare » În compania cui a fost surprins Mohamed Salah la Londra
0
Basarab Panduru a criticat decizia luată de Gigi Becali: „Faci asta acum și în aprilie plângi”
0
Bild dă de pământ cu Andrei Chivulete » Antrenorul nemților a făcut o criză de nervi
0
FCSB a intrat în istorie, după meciul cu Feyenoord! Premieră în fotbalul românesc
3
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Ce riscă judecătorul Laurențiu Beșu după ce a devoalat cum sunt scoși ...
Libertatea
Suntem la egalitate all time!:))))))
Fiecare avem cate o pasarica, dar tu ai un stol intreg daca salvezi postarile userilor din anii trecuti!:))) Se vede ca esti fiu de securist, deh, se uita greu vechile obiceiuri!:))))))
cand Steaua aducea CCE la Bucuresti, dinamo aducea ghetele de aur (in pereche)...cand Steaua sarbatorea aniversarea castigarii CCE, dinamo sarbatorea aniversarea incendierii tribunei din Ghencea...cand Steaua facea o semifinala europeana dupa '89, dinamo facea cantece cu Maccarone...cand Steaua il aducea la Bucuresti pe Kun Aguerro, dinamo aducea o coregrafie revolutionara...mereu in planul doi (chiar trei, mai nou), interzisi perpetuu in CL, mereu cu ochii-n ograda altora, pulsand de fericire la esecurile sportive ale altora, uitand repede ceea ce Ioan Niculae le-a transmis de curand: "dinamo e în situaţia în care e şi din cauza suporterilor. Să nu uitaţi treaba asta!"... in final, dinamovistilor - La Multi Ani cu sanatate si realizari lor si familiilor lor in plan personal, ca si tututor microbistilor din Ro, si sa
Nu te chinui bre ca o faci degeaba. Haterii lui *** nu v-or citi niciodata nici o dovada in care clubul lor sa nu fie ,,doar'' si cel mai si cel mai.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inca n-ai inteles ca degeaba castigi 100 de batalii daca n-ai castigat razboiul!? :))) Mai ai timp! Acolo sunt fapte concrete la care sunteti sub noi (la toate capitolele)!:))) Sunteti nascuti pierzatori, metre!:)))))))))
Cine și-a bătut joc de tine mințindu-te / amăgindu-te că, vezi Doamne, ne interesează amalgamul de cifre și semne cu care intenționezi să ne plictisești ?!
*** „***”, metre. :)) Ia bate tu, pe tastatura ta, statistica directă între cele două cluburi, ca să vedem cum stăm, chiar sunt curios, avem cinci motive de mândrie? Sau ne degradăm, așa... că ne aflăm în treabă. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stilul tau este inconfundabil bolnavule.
Nu te chinui bre ca o faci degeaba. Haterii lui *** nu v-or citi niciodata nici o dovada in care clubul lor sa nu fie ,,doar'' si cel mai si cel mai.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Citatele bre sunt fapte, ceea ce faceti voi pe aici se numeste simplu vrajeala ieftina. Si apropo, dinamovist nu devii, te nasti... dar prematur, la 5-6 luni iar copii nascuti prematur sunt predispusi se stie la retardare intelectuala, probleme în procesul de învatare, probleme ale auzului si vorbirii. Noua, stelistilor de bine din aceasta tara si numai, am stiut dintotdeauna ca intr-un final veti plati pentru toate mizeriile voastre, iar acum a venit scadenta, a venit nota de plata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.