Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Proprietarul Dacia anunță concedieri masive: centrul de la Titu, vizat de ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
tu-ti mortii matii de ochelarist. Pana acuma nu ai iesit cu declaratii deastea MUISTULE ...LA PUSCARIE CU TOTIII ZDRENTELOR ...MUIE FRF SI LPF
multa sperma in gurile tuturor rapidistelor si mamelor lor...si a lui stef
@ stef Ce importanta mai are acu` ca Steaua a castigat la masa verde?E istorie!De unde stii ca nu castiga steaua sau mai lua 6?!
noi ne bucuram ca ti-o dam sus...ai o gaura denumita gura pe care o folosesti prost, mai bine ai face felatie la toti stelistii si te-ai imbogati si ai investi apoi in clubul vostru: crrapid
PENTRU SANDU:NU CERE ALTUIA CE NU POTI FACE TU
Ai dreptate dle Sandu,dar sa se aplice doar impotriva urmatoarelor echipe : Rapid,Poli Timisoara CFR Cluj,Urziceni si Vaslui
trebuia sa-l asculte pe Trica si sa iasa de pe teren la Iasi, strainii nu stiau de mafia ciobanului, a lpf ,a nasului si a lui giovanni. sa-l vezi atunci pe nasul cum dadea repede pomana steoaiei.am ajuns sa doresc raul nationalei, numai sa-l vad pe nasul cum se duce dracului.
multa sperma in gurile tuturor rapidistelor si mamelor lor...si a lui stef
vai de capu vostru stelistilor .. sunteti o adunatura de jegosi .. c|obanu fura ca'n codru si voi va bucurati .. vai de incultura si de prostia voastra
multa sperma in gurile tuturor rapidistelor si mamelor lor...si a lui studentu20
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.