Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
a demonstrat ca este antrenor...indiferent ce se va intampla in meciul asta, oricum putin probabilsa fie altceva decat victoria noastra, Ciobi este antrenor Hai DINAMO!!!
se referea la faptul ca le da Dinamo 3-4 goluri,nu ca se termina cu scorul de 3-4 :P
mi se pare ca ai pus cam mult 3 pt steaua, dupa apararea care o are dinamo nu cred ca da steaua 3 goluri. 4 la 0 pt dinamo
LA CE JOACA STEAUA... LE DA DINAMO 3-4
LA MECIUL CU STEAUA CIUOBOTARIU TREBUIE SA DEMONSTREZA CA E ANTRENOR !!!
abea astept sa vad meciu, sigur va bate dinamo pentru ca e o echipa care joaca cu suflet. alti care scriu multe prosti despre dinamo sun invidiosi ca nu sunt si ei acolo. forzza DINAMO
SE IMPUNE DINAMO ÎN DERBY!
ca sa terminam anul cum trebuie, urmeaza steaua pe lista noastra........FCD
Meciul de astazi nu s-a jucat intr-o nota spectaculoasa, intrucat ne-au permis si gazdele sa fim mai relaxati. Ritmul jocului nu este dat de o echipa, ci de ambele. Nu putea sa fie un meci chiar atat de spectaculos cu Mioveni.Meciu' cu Steaua va avea o cu totul alta desfasurare.Sunt multe orgolii, ambitii, la mijloc. Speram sa castigam si sa ne mentinem pe locu' I pana la finalul turului si-apoi pana la sfarsitul campionatului. Hai Dinamo!!!
Nu va mai ganditi la meciul ala! Are cine s-o faca!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.