Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
In perioada 2001-2004 cat a figurat in lotul lui Dinamo, nu prea a fost rost de umilinte pe stadionul respectiv.
Problema e ca zice prea multe, in ultimii ani, in loc sa joace. Ii place ca PR al propriei persoane. Sa-l vedem pe teren, nu pe facebook si la teleconferinte.
Pai d-aia ziceam ca ce-o tot face pe virgina...
Nu asta e rusine, fiecare vine la mai bine, asa e si normal. Problema e ca el zice ca nu ia salariu .
De ce a ales Steaua: "Fiindcă m-a dorit cel mai mult" - in traducere (desi cred ca toata lumea a inteles), mi-au propus cel mai bun contract. Nu inteleg ce-o tot face Marica pe virgina. A ales clubul unde va castiga mai bine. Parca ar fi o rusine asta.
Eu nu ma regasesc in Steaua de acum dar se regaseste Marica........Probabil Marica este un fan al siglei oribile si al faptului ca echipa joaca la Pitesti.....,E si normal, Marica a fost invatat de mic sa urasca stadionul Steaua din bulevardul Ghencea, acolo a trait cele mai mari umilinte din viata.
stelistul marica a spus ca nu se regaseste in proiectul lui dinamo ci el se regaseste in buzunarul lui gigi sper sa aiba soarta lui parvulescu un alt mare dinamovist si sper sa intre cineva mai tare la piciorul lui de portelan ca ai sta mai bine sindicalist decat jucator
Cata ipocrizie domnule Marica, sper s-o dai in bara !!
Pe Marica sa-l faca gsp-ul editorialist, ca vad ca-i place foarte mult sa fie publicat.
Neamule curatel la minte Negoita a fentat statul cu 5.1 milioane de E si este cam tot liber . Nu mai face comparatii ca oricum toti sunt *** mare ,vrei sa-ti spun de Anghelace ,de Borcica inseminatorul sau de Negoita care stie cand cum unde si cat ?Halal moralitate si in Stefan Cel Mare ,,apropo de ce platiti doar 3600 E / luna chirie pe stadion? nu este el tot al Statului?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.