FOTBAL » LIGA 1 » CFR CLUJ - FCM TÎRGU-MUREŞ, AZI, 18:00, GSP TV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Supărat că ratează Oțelul - FCSB: „Să-mi explice cineva!”. La ce rezultat speră diseară
0
De asta a ERUPT Cristiano Bergodi! Avem tot tabloul scandalului: „Puteam să-i fiu tată!”
15
Pancu a anunțat un transfer iminent la CFR Cluj » GSP i-a aflat numele: fostul jucător de la Rapid!
3
Raportul „centralului” Rareș Vidican, după scandalul iscat între Cristiano Bergodi și Andrei Cordea
8
Știri din fotbal internațional
Fără echipă din vara trecută, George Pușcaș li se alături lui Ionuț Radu, Florinel Coman și Adrian Șut: „Bun venit în familie”
0
Cole Palmer doboară recorduri în Premier League » A depășit și legendele lui Chelsea
0
Leo Messi ia startul în noul an cu un gol fantastic!
0
Antrenorul lui Radu Drăgușin, prins în ofsaid: „OK, nu știam asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
MYFOOTBALL punct RO quiz despre cm2010 si nu numai.In curand intr-un nou sistem cu intrebari din toata istoria fotbalului!
Gratuit 50$ pe PartyPoker, pentru cei care nu au cont. Va inregistrati cu bonus codul meu, iar dupa verificarea datelor banii se acorda in 1-3 zile. Iar daca aduni 250 PartyPoints in 120 de zile, poti sa retragi banii. Pentru mai multe informatii: [email protected]
La FC Valiza, antrenorul apare la costum, in cupele europene. Poate de aceea nu au mai castigat NICUN meci de 24 de partide!!! Sa-l vezi pe Cartu, pe banca, la costum?!? Pai, se prabuseste stadionul!!! Lasati-l in trening si cu puncte in buzunar.
Ha ha comment prost de la un idiot!Bai sepci rosii de ce nu recunoasteti ca tatucu' vost(alias)BOC v-a propulsat in liga 1,ba mai mult v-a adus si un sponsor(de fratele vostru Dinamo)in contul datoriilor si a lucrurilor necurate!!!??Toate meciurile s-au rejucat iar voi ati scaldat-o.Marea pierzatoare a fost UTA si MIOVENI.Decat sustinator a unei echipe de acest gen,mai bine suporter la Avantul Prabusirea(si decat sa fiu satelit mai bine ma desfiintez!!!!)Vai de voi echipa de 2 parale....Hai CFR!
Bate CFR 3-1
Si eu care credeam ca nu poarta costum decat in cosciug! sincer va spun, prefer originalitatea!
Ha imi sta bine? :))
Am vrut sa zic Napoli (nu Roma) :D
Meciurile din Liga Campionilor nu sunt intalniri cu branza de fotbal din balacareala jjegoasa a meciurilor din liga intai. Daca nu obligatorie, o tinuta de gentleman ar trebui auto-impusa din respect pentru fotbalul mare. Nu haina face pe om, intr-adevar, insa un dram de etica nu srtica nimanui. Pe marginea terenului cu AS Roma nu esti la antrenament, ci reprezentant al tacticii pe care cei 11 purcelusi aruncati la razboi sunt gata sa o respecte.
Cartule in liga lu Mitica cum vrei tu da in CL c'mon man....in costum! Diferenta intre liga lu Mitica si CL e ca si diferenta intre un cinema si o opera.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.