Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
1
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
1
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
0
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Arsenal este noua campioană a Angliei după 22 de ani! » Bournemouth a încurcat-o pe Manchester City
1
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
In 1989 nu mai avea Ceausescu cash, il cheltuise pe finala din 86 ...
pai acum se vede bai Minea de ce ai ajuns varza. pt ca chiar tu ai spus-o. dak tu spui cA hagi a fost mai bun ca dobrin inseamna ca chiar esti varza in ceea ce priveste fotbalul. si normal ca nu ai avut nici o sansa impotriva lui Gulit pt ca jucai impotriva unui FOTBALIST pe cand tu erai un cioban de curtea scolii. ia dvd-ul ala cu dobrin si priveste cu atentie acele faze pe care hagi nu are cum sa le faca niciodata si sti de ce? PT CA HAGI A FOST FOTBALIST PE CAND DOBRIN A FOST GENIU. DOBRIN CEL MAI BUN FOTBALIST ROMAN DIN TOATE TIMPURILE!!!
Ai dreptate,nici io nu mi-l aduc aminte....Mi-aduc aminte ca ,era sa nu fie televizat acel meci...S-a stiut in ultuml moment ca va fi televizat...
omu' si-a spus parerea lui. ma intriga in schimb astia care nu au jucat nici cu hagi nici cu dobrin, dar ei stiu care a fost mai bun. omul asta a jucat cu amandoi si si-a spus parerea. si poate e subiectiv pt ca hagi i-a fost coleg...in fond ce conteaza?! nu mai avem jucatori gen hagi sau dobrin
Faza cu Dobrin e una dintre tampeniile acestui articol. Una , ca Gascanul a fost cu 10 clase peste machidon si a doua ca n-avea cum Minea sa joace "multe meciuri impotriva lui". Ziar de sters pe jos.
1.000.000 lei in 1980 ? Un ministru plin castiga 6.000 lei/luna si ar fi facut banii astia in 15 ani in functie ( daca apuca!). I milion ar fi insemnat 5 apartamente de 4 camere si 5 Dacii !!!
Mai vorbeste omul la un pahar de bere , dar voi, ca ziaristi cum puteti sa transcrieti aceasta declaratie de evaziune fiscala ( " ... doar o treime din ce desfasor acolo trec in acte" ) ? Nu va dati seama ca puteti sa-i faceti lui greutati ???
Sa nu uiti sa-ti pui si steagul la poarta sa nu confunde popa usa...
Minciuni gogonate ! Nici cel mai bun jucator roman de fotbal de la acea perioada nu primea in vecii vecilor 1 milion de lei !!!
1 milion de lei in anii '80? ce-s povestile astea? Pai un milion era avere nici un fotbalist nu primea la instalare atat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.