Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
In 1989 nu mai avea Ceausescu cash, il cheltuise pe finala din 86 ...
pai acum se vede bai Minea de ce ai ajuns varza. pt ca chiar tu ai spus-o. dak tu spui cA hagi a fost mai bun ca dobrin inseamna ca chiar esti varza in ceea ce priveste fotbalul. si normal ca nu ai avut nici o sansa impotriva lui Gulit pt ca jucai impotriva unui FOTBALIST pe cand tu erai un cioban de curtea scolii. ia dvd-ul ala cu dobrin si priveste cu atentie acele faze pe care hagi nu are cum sa le faca niciodata si sti de ce? PT CA HAGI A FOST FOTBALIST PE CAND DOBRIN A FOST GENIU. DOBRIN CEL MAI BUN FOTBALIST ROMAN DIN TOATE TIMPURILE!!!
Ai dreptate,nici io nu mi-l aduc aminte....Mi-aduc aminte ca ,era sa nu fie televizat acel meci...S-a stiut in ultuml moment ca va fi televizat...
omu' si-a spus parerea lui. ma intriga in schimb astia care nu au jucat nici cu hagi nici cu dobrin, dar ei stiu care a fost mai bun. omul asta a jucat cu amandoi si si-a spus parerea. si poate e subiectiv pt ca hagi i-a fost coleg...in fond ce conteaza?! nu mai avem jucatori gen hagi sau dobrin
Faza cu Dobrin e una dintre tampeniile acestui articol. Una , ca Gascanul a fost cu 10 clase peste machidon si a doua ca n-avea cum Minea sa joace "multe meciuri impotriva lui". Ziar de sters pe jos.
1.000.000 lei in 1980 ? Un ministru plin castiga 6.000 lei/luna si ar fi facut banii astia in 15 ani in functie ( daca apuca!). I milion ar fi insemnat 5 apartamente de 4 camere si 5 Dacii !!!
Mai vorbeste omul la un pahar de bere , dar voi, ca ziaristi cum puteti sa transcrieti aceasta declaratie de evaziune fiscala ( " ... doar o treime din ce desfasor acolo trec in acte" ) ? Nu va dati seama ca puteti sa-i faceti lui greutati ???
Sa nu uiti sa-ti pui si steagul la poarta sa nu confunde popa usa...
Minciuni gogonate ! Nici cel mai bun jucator roman de fotbal de la acea perioada nu primea in vecii vecilor 1 milion de lei !!!
1 milion de lei in anii '80? ce-s povestile astea? Pai un milion era avere nici un fotbalist nu primea la instalare atat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.