Alte știri din fotbal
Transfer din Champions League la U Cluj! Fotbalistul de 700.000 de euro semnează contractul
1
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
1
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
4
Știri din fotbal internațional
Conte l-a lăsat pe Chivu și îl ia în focuri pe Spalletti: „O minciună sfruntată! Antrenor grozav, dar fără respect”
0
Antrenorul lui Fenerbahce, exasperat înainte de meciul cu FCSB: „Nu știu ce fac la București”
0
Jose Mourinho a vorbit despre Cristi Chivu și alt antrenor important: „Sunt băieții mei, sunt speciali pentru mine”
0
Pierdere imensă pentru Cristi Chivu! » Omul de bază ratează meciul decisiv din Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Nu Dragomir este vinovat!Sau mai bine zis nu el singur.El este ,,expresia,, conducatorilor de club din Romania.Daca el s-ar pune impotriva acestora ar fi schimbat imediat.Dragomir este expresia fidela a celor ce conduc(investesc in)fotbalul romanesc:alunecos,mincinos,sforar,intrigant,schimbator,descurcaret,tupeist.....
Da si dupa meci daca se face contestatie incepi sa te lamentezi ca jucatorii ce vina au , ca ei au jucat pe teren,ca e munca lor....Penibil!
Alta la mana...Mitica stie ca el e vinovat si de asta nu vrea sa ajunga la Lausanne.aia cand or auzi cum se infiinteaza la noi echipe peste noapte si se transfera jucatori ca sa poata juca la echipa mare si totul este LEGAL or sa isi faca cruce si or sa zica: de unde ziceati ca sunteti? din Romania?
Nu e devina Robi Urs sau alt oficial care se ocupa de regulamente, problema e ca tuturor le convine sa existe un regulament cu scapari,slabiciuni,portite (ca toate legile din Romania)pentru a se putea folosi de ele cand au nevoie.Ca unii o fac mai ,,destept,, iar altii mai ,,prost,, este alta discutie.De principiu toti sunt de acord cu aceasta situatie.
transferul celor 2 este imoral dar poate legal...Siman si Copos trebuiau sa se inteleaga in perioada de transferari nu dupa...remember: Siman a bagat Sportul in B tot din cauza unui termen expirat.Mitica n-are timp sa faca legi clare in fotbalul romanesc,el joaca table si asta ii ocupa tot timpul.La ultimul meci decisiv sa zicem poti aduce la satelit 11 jucatori de la Barcelona,ii bagi la echipa mare si ii platesti ptr un meci...te califica in Liga si scoti banu...Traisca Mitica si legile lui
Gradinescu , ... e cumva rapidist ? Va intreb , ca sa stiu si eu . Si daca este , mai poate fii comentator de fotbal impartial ?
copos a venit cu siman la dragomir si iau propus tot felul de tiganii ca sa-i poata legitima pe cei doi.Nu inteleg de ce plange atata copos putea foarte bine sa-i ia pe jucatori pana pe 25 cand sa terminat perioada de transferari legala si nu mai iesea atata scandal,asa ca daca a grasit sa plateasca
singura solutie iesim si noi in strada !!! sau mergem peste pi-sa-tu de iancu in casa si ii dam un topor in cap !!!
iancu interlopu
5.Apare,insa,o alta problema pentru Rapid.O dilema din care nu poate sa iasa.Daca face o noua solicitare pentru acordarea unor vize noi pentru V si B ,in mod automat ei recunosc ca cele vechi sunt anulate si deci nu mai au nici o sansa sa castige litigiul (adio cele 3 puncte).Daca nu o fac, vor trebui sa joace fara cei doi cel putin pana la rezolvarea litigiului(macar o deizie in Romania).PANA LA URMA,TOT ACEST CAZ A FOST CREEAT DE PROSTIA SI INCOMPETENTA UNORA CARE AU VRUT SA FACA O COMBINATIE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.