Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
0
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
1
Știri din fotbal internațional
Andrew Robertson a dezvăluit discuția care i-a schimbat cariera la Liverpool » „Nu știam ce să-i spun lui Klopp”
0
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
FC FCSB este o fundătură pt orice fotbalist. Ar fi păcat ca Ianis Hagi să se rateze.
Este clar faptul că lui Ianis i se asigură "toate condițiile" de afirmare, atât la club cât și la ambele (!) echipe reprezentative - toți cei care l-ar eclipsa sau "subordona" tactic în jocul echipei sunt eliminați din diverse motive... Dacă este într-adevăr așa bun cum se trâmbițează la unison pe toate canalele massmedia de specialitate, atunci "suma uriașă" vânturată (tehnică de marketing gigistă) de 3,5 milioane Euro ar putea fi obținută de fiul lui Gică Hagi și de afară, aparent destul de simplu... Dacă.
daca sumele astea s adevarate...hagi se imbogateste....gg nu se poate abtine de la nimic.........
Sa speram ca Gica Hagi are inca mintea la el !! Cat de nebun sa fi sa-ti lasi fiul pe mana acestui nepriceput ?? Daca se face acest transfer, Ianis va avea soarta altor tineri fotbalisti talentati care, odata ajunji la Fcsb, nu au mai progresat, iar transferul lor la vreo echipa cu nume ramane doar un vis neamplinit !!
Se anunţă o omenie cinstită....mişto. Campioana 2019-2020 se decide in familie, iar cumnaţii or să fie Clinceniul Botosaniul, Astra....
daca vrem sa discutam despre valoarea lui, trebuie sa joace intr-un campionat tare, cel putin 25 de meciuri intr+un sezon. altfel, ramane doar un ,,poleit,, de oameni care au interes, cunoscatori sau nu, profesionisti sau nu.....in campionatul romaniei, poate fi vandut/cumparat si cu 10 mil., asta nu inseamna ca face banii si mai ales ca e bun fotbalist. mi-as dori sa-l vad jucand intr-un campionat puternic, cel putin 10 meciuri consecutive, sa avem ce comenta. cu parere de rau si cu speranta in care am crezut , cand am auzit de el,nu cred ca o sa ajunga printre fotbalistii de top. succes ianis!!
Daca tot ai norma la postari, puteai sa te scremi si sa scoti ceva cat de cat logic...dar tu ...Batman...Batman
Liga 1 un *** gigist! Trăiască fotbalul de cumetrie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu are valoare incat sa plece si sa joace la un club de prima liga afara. Ca la fiorentina. 5 minute si apoi se lamuresc oamenii de asa zisa valoare. Valoarea e in echipa lui hagi unde puta mica terorizeaza coechipierii sa treaca toate mingiile pe la el. Nimeni nu poate sa il sufere dar nu zic nimic ca de,e baiatul lui hagi si ajunge pe lista neagra. Valoare?? putina.
Chair nu v-ati saturat de atatea petarde?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.