Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
2
Știri din fotbal internațional
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie ”
0
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Gabi Balint a dat pronosticurile înaintea barajelor pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Tot anul acesta am jucat foarte prost. E o minune că am strâns atâtea puncte! O minune! Transferurile sunt praf...Ioniță??? Vai de noi! Am trecut de la tripletă care rupea tot la impotență ofensivă
Autorule,vad ca ai mare grija sa-l critici pe Ivan cum vad de altfel ca sta in gatul multora de la Digi si anexa lor GSP. De ce ca e concurentul lui Florinel Coman?! Lasa jucatorii ca sunt buni amandoi! Despre cele trei 11m scoase si nedate de arbitri inclusiv aseara cand e lovitsi impins din spate nu scoti niciun cuvant. Nimic nu zici nici de alte doua 11m la Mihaila ultimul scos in afara careului de si fusese cu un metru in careul de 16m. Asta nu scuza jocul batranesc cu pase exasperante in spate si fara vlaga si ambitia tipic oltenesca.
Acka tată, Acka....
Daca te iei după meciurile directe Craiova e tot un satelit. In plus îl scapă pe cioban de unele afaceri proaste(Fortes, Ioniță).
Pițurcă e genul de antrenor care construiește echipe. A fost o prostie să joace cu materialul clientului preluând echipa din mers.
Oricum satelitul ciobanesc se duce inapoi in B, acolo unde-i e locul!
Parerea mea e ca nea piti cum ai spun prietenii ,nu prea e antrenor.A stat mult la o nationala care avea ceva material bun dar nu juca mai nimik,tot la bulan si acolo. Piturca e un amtrenor umflat cu pompa , echipa se exprima exact cum se exprima el in limba materna. O sa se bata la playout cu nea piti pe banca .
Piți are nevoie de pauza de iarna pt. pregatirea echipei s-o faca el,și sa-și mai aducă ce jucatori vrea el ,de ce are nevoie..Mircea Lucescu spunea că o echipă (de club)se formeaza în 3 ani..Piți are nevoie de scouteri f.buni,îi trebuie atacanți și fundași de talie înaltă pt. fazele fixe.Echipele de pitici sînt bune numa la copii nu și la seniori/echipa mare..
Craiova are nevoie de "un Budescu", mare nevoie!
Contra nu e de 2 luni la echipă. Contra are de unde să aleagă, nu stă în 20 de jucători și ăia sunt...ce comparație e asta la tine?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.