Comentarii (25)
1502241916738818
Ion-Nelu Nistor  •  15 Mai 2021, 14:09

Parpalacheeeeee! Ma refeream la rasturnarea scorului in cateva minute. In nici-un caz la Dinu, Lupescu sau la alta personalitate din acele vremuri. Ca aia erau cu ghete rosii sau negre. Ca batea vantul sau ca era prea cald. La asta se referea si Croitoru. La scor. Atat!

parpalache
parpalache  •  15 Mai 2021, 11:34
Postat de Ion-Nelu Nistor pe 15 Mai 2021, 10:47

Asta nu a auzit de meciul Dinamo-Foresta? Cum poti sa declari o asa enormitate? Auzi! El nu a vazut astfel de meci de cand este el.

Se vede ca despre meciul Dinamo Foresta stii nuimai din...„auzite”!Adla si tu ca in meciul ala Dinamo conducea cu 4-0(iar Foresta nu era in situatia de a avea nevoie de puncte)!Si atunci?De ce a primit Dinamo...5 goluri in mai putin de o repriza si n-a mai bagat nici unul?Lumea in tribuna vorbea ca jucatorii lui Dinamo(dirijati de Ionut Lupescu revenit dupa vreo 8 ani de...Leverkusen), s-au revoltat impotriva antrenorului Cornel Dinu-care mergea cu nesimtirea pana acolo ca se ***ia din jucatorii sai-titular pe un post cheie!

Ion-Nelu Nistor  •  15 Mai 2021, 10:47

marcelclujnapoca
marcelclujnapoca  •  15 Mai 2021, 10:14

Tu stii CRoitorule cat a fost cota la 2 pauza si 1 Final ??? Informeaza-te !!!

1618597915124142
Alexandru Chis  •  15 Mai 2021, 06:33

De Croitorule! Daca nu ai si tu in echipa un Rusescu care sa aiba un nas sau fin la echipa adversa si sa antameze imediat, telefonic, *** care sa-ti capaciteze jucatorii, precum a facut Rusescu si Chipciu inaintea meciului FCSB-Academica?!

adook
adook  •  14 Mai 2021, 22:55

lasa ba croitorule ca au fost simtiti jucatorii tai in prima etapa cand era cel mai important mai ales in primul sfert de ora al meciului.aaa si sa-i vezi ce simtiti or sa fie si cu cfr asta ca sa nu mai ai dubii.