Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Știri din fotbal internațional
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
E firesc sa îți proiectezi neputința pe alții, deci da, toți suntem așa cum îți imaginezi tu. :-))) Doar ca atunci când a fost vorba sa arătam cati bani cash avem la viața noastră, nu conturi fake pe Revolut, nea Silvică s-a făcut de rușine! Bă, și dacă banii aia erau toți, tot e mai mult decât au “lichid” 95% dintre romani. :-))))
vrem cat mai multe pareri ale lui Ionut Chirila - singurul pamantean care se afla in contact cu cei de pe planeta Nibiru
Cataline, tu esti? :))
Si noi asteptam de 2 ani ca Sepsi sa incerce sa dea gol contra CFR... sau amcar sa faca mai mult de 3 faulturi ...
2 sateliti Botosani si Clincenii...hooo nea Jiji ai ramas cu metehnele mai putin cu numele sigla si echipa :))) Ia vezi mata ce certuri mai jos..ca e steaua ca nue...pai nu e fratiaca spune LEGEA :)))
Ai dat ultima dovada ca esti postac. Canti doar ce ti se ordona... ai ocehstie "google" care ar ajuta sa nu te mai aci de ras pe aici ... la fel cum iti ziceam si mai jos... habar nu ai ce scrie in deciziile isntantelor. Tu te legi de motivare, care are fix 0 efecte legislative
Ramaneti*
Catalin, eu zic sa reconsider faza cu furatul de identitate! Gandeste cu capul tau ca ma gandesc ca esti inteligent. Uita-te inca o data ce sigla apare in dreptul castigatoarei CCE din 86' la UEFA si o sa te lamuresti. Timpul le va lamuri pe toate, ai sa vezi. Un lucru e cert, cand situatia se va limpezi, noi o sa va primim inapoi, dar nu o sa uitam niciodata ca ati intors spatele echipei reale a Stelei atunci cand a fost mai greu. Cu rusinea asta o sa ramanesti! O seara frumoasa!
Decizie TAS!? Ba tu ești complet prost, când a judecat TAS așa ceva!? S-a dus ne-a jjijji la TAS sa interzică “cluburile departamentale” și l-au trimis aia la plimbare!
Tovarase,numai "gura" e de tine.Stii vorba aia din batrani: "Lauda de sine nu miroase a bine" si cred ca ti se potriveste de minune.Cred ca esti mai "rupt" in turul pantalonilor decat multi de pe aici.Esti doar un "agitator",nimic mai mult.Probabil unul platit dar asta ti-au mai scris-o si altii.Leac nu ai.Esti pe toate articolele,le stii pe toate,esti arogant,tupeist,esti un "rezist".Vrei sa pari rafinat,evoluat dar nu esti decat un semidoct.Daca nu era GSP erai un nimeni.Du-te pe articolele cu CSA- ul tau si nu mai ingretosa pe nimeni pe aici.Hai, valea, ca a sunat goarna stingerea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.