Alte știri din fotbal
După ce a ratat prezența la Mondial, Ngezana a reacționat: „De asta nu am vrut să mă operez”
0
Bancu, precum Rațiu! Căpitanul Craiovei a apărut cu părul albastru la ceremonia de la Primărie » Ce le-a transmis Lia Olguța Vasilescu campionilor României
0
Hagi schimbă defensiva echipei naționale » Cine e urmașul lui Burcă în viziunea „Regelui”
0
Laurențiu Popescu vs. Marian Aioani: care pe care » Ce spun cifrele + Verdictul unui fost portar: „Mare nedreptate!”
1
Știri din fotbal internațional
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Manchester United a antamat prima achiziție estivală » „Diavolii Roșii” investesc în total 50 de milioane de euro
0
Cum l-a deturnat Carlo Ancelotti din drumul către „Old Trafford”: „Manchester United e mort”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Era mai bine, batea Dinamo cu 3-0
Poli trebuia sa iasa de pe teren cand s-a dat galbenul.
Pentru toți *** care comentează...„au toți ceva cu Dinamo” !...***...dacă era fratele vostru în locul fotbalistului accidentat tot așa ați fi comentat ?...Dinamo trebuia să rămână în 10 conform regulamentului !...Să dea Dumnezeu ca românul nostru,moldoveanul nostru, să își revină , altfel o să fie mare deranj în fotbalul românesc !...Hategan,nu are nici o circumstanță, afară de la arbitraje până la sfârșitul campionatului,iar la anul în divizia B !...Nu se poate astfel de arbitraje tendențioase...auziți FRF,Liga și toți mahării din fotbal ?...Nu am nimic cu, clubul Dinamo (fără Dinamo superliga nu are sare și piper), am cu demenții care fac tâmpenii pe stadion și cu mafia pariurilor) !...Ca să fie clar !..Vreau tribune ca în Anglia...mergi să te bucuri la stadion ,nu să te bați și să faci rău altora,suntem oameni,nu hiene !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singuru' care nu s-a "inspaimantat" si n-a fost deloc impresionat a fost chiar doctoru' ... Ovidiu Hategan !! :(((
In momentul cand celui accidentat ii curge sange din ureche in urma unei lovituri la cap,nu este bine,in plus in tribune erau numai copii care nu stiu cat de bine este sa vada ca un jucator este scos cu masca de oxigen pe fata si dus de urgenta la spital,dar cei batuti de soarta sau cu minim de neuron,gen tu,pot gandi si asa cum ai scris
Patriche bea carmol.
Fix asta trebuie să vadă copiii la un meci de fotbal: un tânăr scos pe targă de pe teren, după o lovitură care i-ar fi adus atacatorului descalificarea imediată în destule sporturi de... contact! Evident, cei ce văd astfel de faze și le comentează au ceva cu Dinamo, altfel nu se explică!
Ordinul se execută nu se discută ! Hațegan un om zic eu de ” omenie” a dat cu stângul în dreptul . Dacă în min.20 elimină ușor un jucător de la Poli Iași nu același verdict a dat cu măcelarul dinamovist care a băgat în spital un adversar și primește un cadou cu galben . Se ține cu dinții ca Dinamo de ani buni să rămână în L1. Ce campionat plin de ”omenii” dar fără noimă .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imagini înfiorătoare!??? ..... ***....Nu știți ce sa mai inventați ca sa demonizați pe Dinamo je go si lor!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.