Alte știri din fotbal
Farul - FC Botoșani 0-0 » Sarabanda ratărilor la Malul Mării: gazdele cu penalty ratat, oaspeții cu două bare!
3
Filipe Coelho schimbă foaia la Universitatea Craiova „Este momentul!”
0
Daniel Pancu are o problemă: „Vă dați seama în ce situație e Rapidul?”
0
„Nu bugetul a fost problema!” » Ce s-a întâmplat, de fapt, la Universitatea Craiova în actualul sezon european
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană în ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
daca se iese din starea de urgenta pe 15 Mai ,pana la sfarsitul lunii se vor dubla cazurile ...pentru ca romanul nu poarta masca nici acum ,daramite atunci !
Cine a anuntat ca se iese din Starea de Urgenta pe 15 mai ? Incurcati borcanele !
da ,este adevarat ca orice gripa te rupe daca ai sistemul imunitar slab ,asta chiar de omoara ,in schimb daca nu contactezi virusul poti trai linistit multi ani cu sistemul imunitar slabit ,ideea este ca multi il au slabit dar nu stiu ,chiar si tineri ,se poate imbunatati si sistemul imunitar ,nu e o pb ... deci vorbim dupa 15 Mai ,sa vezi atunci ce va fi !
Pe bune? De ce crezi tu oare ca nimeni nu spune varsta si afectiunile celor decedati? Oameni bolnavi cu afectiuni grave si sistemul imunitar la pamant...stii cati oameni au murit in perioada 2018/ 2019 de viroze si gripe? Peste 3000!!!
adica astia primesc bani din drepturile TV in avans, si slariile le platesc pe 3 luni in urma? bah da' ai naibii manageri avem noi in fotbalul asta minunat...puneti *** lacatul, ca va faceti de ras!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.