Alte știri din fotbal
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Eșec pentru Corvinul în primul amical din Slovenia
0
Știri din fotbal internațional
FIFA i-a dictat o suspendare-record, după momentele dramatice de la Campionatul Mondial
0
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026. Gol în minutul 76
0
Ronaldinho, prezentat oficial în Serie C la 46 de ani! Și-a setat un obiectiv specific în noul sezon
0
„Rațiu” și „Hagi”, prezenți în Seattle la Bosnia - Qatar » Explicația din spatele unei fotografii antologice de la Mondial
3
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
mi se pare normal ca nasu' sa nu aibe dosar - cine ar fi indraznit ! - sint sigur, insa, ca el le-a facut dosare multora, altfel nu ajungea regele cooperativei.
nici sa minti nu sti...macar dosar de urmarit...si tot ai dosar la cnsas...cateva rapoarte scrise de tine si tot staful cand veneai de la meciuri din europa...cu toate ca nu ma intereseaza..puteai sa fi spion sef acum 20 de ani...important ce faci acum sau ce ai facut in istoria recenta...nimic
Ciudat... toti sportivii mai acatari din vremurile comuniste aveau dosare ori de urmariti, ori de "colaboratori". Iar Sandu chiar a fost un jucator exponential pentru vremea lui... Chiar faptul ca-n arhive nu se pomeneste de Nasu' trebuie sa dea de gandit... A avut tot timpul sa-si faca disparut dosarul cand Generatia de Aur era pe val si la FRF curgea numai lapte si miere. Cred ca toturi coperta si-o tine inca acasa sub perna in amintirea vremurilor "bune"...
Mi se pare corect. Ofiterii acoperiti nu au dosare. Ei fabrica dosare pt altii ( adversari la sefia rfr, patroni ce nu cotizeaza, jucatori ce ies din front, etc). Chiar ne credeti prosti, pai da ajungea nesimtitul asta in fruntea mizeriei de fotbal din romania fara propte politice si servicii secrete. Mergeti si prostiti pe altii cu astfel de stiri. Hai PA PA PA. Moarte fotbalului murdar!
Mi se pare corect. Ofiterii acoperiti nu au dosare. Ei fabrica dosare pt altii ( adversari la sefia rfr, patroni ce nu cotizeaza, jucatori ce ies din front, etc). Chiar ne credeti prosti, pai da ajungea nesimtitul asta in fruntea mizeriei de fotbal din romania fara propte politice si servicii secrete. Mergeti si prostiti pe altii cu astfel de stiri. Hai PA PA PA. Moarte fotbalului murdar!
Pai...ce importanta avea Mircea Sandu pana in 1989? A jucat(parca) doar la Sportul iar acolo aveau aia probabil alti turnatori.
Haha haaaaaaaaaa Tare! Bine ca le-ati gasit pe-ale Monei Musca si cel al lui Gica Popescu. Ne asteapta inca 20 de cincinale de aur sub domnia tovarasului Mircea Sandu. Mircea Sandu reales la al 80-lea congres!
Haha haaaaaaaaaa Tare! Bine ca le-ati gasit pe-ale Monei Musca si cel al lui Gica Popescu. Ne asteapta inca 20 de cincinale de aur sub domnia tovarasului Mircea Sandu. Mircea Sandu reales la al 80-lea congres!
Haha haaaaaaaaaa Tare! Bine ca le-ati gasit pe-ale Monei Musca si cel al lui Gica Popescu. Ne asteapta inca 20 de cincinale de aur sub domnia tovarasului Mircea Sandu. Mircea Sandu reales la al 80-lea congres!
Este curat ca lacrima asta. Nu-l mai cautati atat ca nu veti gasi nimic, baiatul asta este beton, nici cu o floare nu-l poti atinge si va conduce FRF cate zile va avea. El si fratiorul lui mai mare, Dragomir, sunt eternii si intangibilii fotbalului dambovitean.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.