Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Argentinienii au găsit instrucțiunile lui Pickford pentru penalty-uri » Reacțiile lor fac deja înconjurul internetului
0
Golgheterul lui Chivu nu și-a putut stăpâni emoțiile: „Acum o să încerc să nu plâng”
0
Argentinianul Romero îi răspunde dur englezului: „Sper să nu fiu atât de prost”
0
Întrebarea la care Thomas Tuchel n-a avut răspuns!
1
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
atmosfera a fost intotdeauna...daca ar juca baietii macar cu jumatate din pasiunea galeriei...ar fi ceva.
pai ei au 25000 de oi care stau si privesc sau sufla in goarna. o sa veniti in giulesti sa vedeti atmosfera cu 12000 de RAPIDisti. FZR
SUNT CONVINS K DANI COMAN VA FACE UN MECI MARE SI JOI IN FATA stelei ! ASHA CUM stelistii AU DE PARTEA LOR SUPORTERII IN MECIURILE DE ACASA , LA FEL VOR AVEA SI RAPIDISTII1 SPER INTR-O PARTIDA BUNA DIN PUNCT DE VEDERE AL SPECTACOLULUI FOTBALISTIC ! steaua POATE FI SUFOCATA SI DIN TRIBUNE SI DIN TEREN 1 AM VAZUT CLAR SI DUMINICA IN ghencea K AU PORNIREA CAM GREA !
Cred ca la un arbitraj cinstit ,[fara butoane] Rapid e mai bun, si daca Steua nu era ajuta, cu CFR, Vasli, ERA DEPARTE DE LOCUL DOI.Dar la noi fotbalul se joca in culise ca anul trecut, si e condus canpionatul de domnil Becali.M.Sandu nu a iesit public niciodata de a spune parerea, parca nu el conduce FRF.PACAT.S-au nare curaj????
Tot respectul pt Coman, dar ce spune el acum ca ii sufocam pe stelisti cred ca este un pik cam deplasat, asa au spus si cu Craiova ca ii batem si .... ce au facut nu au stat in ghete, i-au alergat pustii aia de la Craiova de nu mai stiau unde e mingea, in partea a doua au iesit de 2 ori din jumatatea proprie, asa Comane vreti in Liga si a trebuit sa va ajute arbitrul cu copii aia de la Craiova, halal echipa
...si pe instalatia de nocturna. Da'oricum voi v-ati obisnuit acolo. Toata iarna prin copaci... :)
Comanael, vezi sa nu sufocati Steaua cum ati facut-o si cu Timisoara acum doua etape... Cat despre atmosfera "sufocanta" :) de care vorbesti, nici vorba -la cele 5.000 de bilete pe care le-a scos clubul "de sub Grant" la vanzare- roaga-te sa nu se sufoce ei, incercand sa se faca auziti. Apropos, daca nu renovati stadionul ala, s-ar putea sa ajungeti precum " cainii castrati" 200-300 pe meci, iar aia vor sta pe acoperisul "oficialei" si pe instalatia de n
Mare bombalau e Coman acesta. Putea sa declare ca ii vor dufoca pe stelisti din cauza iuresului ofensiv, din cauza vitezei de joc sau a mirosului infect al Giulestiului, dar sa afirmi ca te bazezi pe fani mi se pare o tampenie ambalata frumos. Coman a uitat ca in sezonul precedent crapizii si-au luat bataita pe teren propriu in fata Stelei chiar daca ex militarii nu au avut niciun suporter la acel meci.
Sa nu va sufocati voi incercand sa ajungeti la poarta!!! UNA E SA VREI SI ALTA SA POTI! Sa iesit la joc....pe contra-atac va torpileaza Dayro Moreno si Pepe!!!
Nu a anuntat becali nimic! A zis ca-si doreste el! Deci, cu presa ne-am lamurit! Nu le are cu alfabetul si logica! De atmosfera, mai Danute Comanut, ce atmosfera??? Sa vedem ce va face Coman, cand va gafa lamentabil in meciul cu Steaua! Orice rapidist stie, ca dupa ce apara de rupe cateva meciuri, Danut Comanut, gafeaza grav si tocmai in meci cu Steaua! Deci, asteptam gafe Comanute, ca de gafeurii Constantin si Maftei, ne-am lamurit! Ei sunt din categoria Lolek si Bolek!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.