Alte știri din fotbal
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Gigi Becali o acuză frontal pe Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona a avut mari emoții pe terenul lui Racing Santander, dar merge mai departe în Cupa Spaniei » Gazdele au avut două goluri anulate
1
Răsturnare în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A: clasamentul actualizat
0
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o, în urma incidentului de la Cupa Africii
0
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
Nu vreau sa mai aprofundez subiectul fotbal romanesc dupa cele vazute la Sport.ro dar vreau sa fac un scurt comentariu legat de partea estetica a articolului de mai sus. Este clar ca cei care se ocupa de acest ziar electronic sint putin pe invers, au sucit pe toate partile fotografia cu Viorel Tanase... Au asezato atit de prost ca toate inscrisurile de pe tricou sint ca pe masina politiei... Mai baieti dati cu apa rece pe voi sau vreti sa ajungeti aici ://photoshopdisasters.blogspot.com ?
pe 9 mai otelul-steau 1-0,pe 18 mai steaua-cfr 1-0 (suspect blat)?,iar pe 27 mai otelul se preda in fata cefereului ca cfr sa-si recupereze punctele pierdute la steaua???nu era mai simplu ca steaua sa castige la galati?
lol ma si s t e cenzureaza huoooo sa dea domnu sa va desfiintati copii facuti la plesneala din Zoaie de pijamale
dar cate a luat pe bune? 20-40% din titluri. rapid sau dinamo la fel. si se plang ca au tribune goale....stiti cati ani au trecut pana manchestr-ul lui ferguson aluat primul titlu? 6-8 ani. si nu l-a dat nimeni afar iar stadionul a fost plin. diferenta aici se face, cand e vb de mentalitate. ei nu joaca doar pentru trofeu. ci mai ales pentru onoarea de a reprezenta acea comunitate.
OK...BLAT....ATUNCI SPUNETI-MI SI MIE CE CAMPIONAT A LUAT STEAUA PE CINSTITE IN ERA BECALI ....SE PARE CA NICIUNUL..NUMAI HOTII SI MINCIUNI MONSTROASE...
mai tuhut ...ce bataie o sa iei tu o data. tu esti cu toate strambele. tu il bagi pe dorinel in seama in toate ziarele. ca ti se spune politic. tu iei spaga de la cordos sa l faci mare fotbalist. si el e vai de capul lui. acuma bagi strambe cu cfr ul. ce bataie i sa iei tu in curand. dar si meriti.
bai gsp mai documentativa inainte sa debitati toate minciunile pentru a salva ciobanu deoarece din cite stiu eu cfr a terminat pe 11 si a jucat in intertoto deci rusine gsp
Clanul Becali se poarta cu voi ca cu niste animale dar voi tot pe ei ii credeti si de partea lor sunteti
Domnule Tuhut, chiar este neprofesionist sa crosetezi un articol pe baza declaratiei unui fost jucator al CFR-ului care spune:"... am castigat suspect de usor". E destul de penibil sa incerci sa faci din tantar armasar si o lipsa de respect pt cititori.
becali se chinuie sa dovedeasca ca a cumparat un meci? daca cfr l-a vandut inseamna ca steaua l-a cumparat. si nu esti cu nimik mai nobil daca ai cumparat un meci decat daca l-ai vandut.oricum asta a fost punctul forte al stelei din totdeauna.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.