Alte știri din fotbal
Gâlcă zâmbește! Jucătorul a semnat, în sfârșit, și sâmbătă va fi prezentat oficial
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipele de start
1
Nu pleacă doar Alibec! Un integralist din meciul cu Dinamo Zagreb își poate căuta echipă: „Nu e de noi!”
1
Fostul arbitru din Liga 1 a cumpărat un hotel din România cu 3,5 milioane de euro » Cum arată complexul și unde este situat
1
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
0
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Orașul în care echipa de fotbal dictează ritmul vieții: „E totul sau nimic! Stadionul te face să zbori”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Da. Niste NEOAMENI. Le au acordat mare incredere, mai ales lui vina, nr.10. mare jucator. l au sustinut tot timpul, mai ales patronul, la schimb, au pierdut si jucatori, si bani... Neinspirate alegeri facute de MANAGERUL CARE IA VRUT.... Cit despre hanca... mai mult pe teren doarme, cred ca se gindeste la nevasta-sa, daca, cu cine cind, cum! PRAF, AMBII!
Cei doi se compromit iremediabil dacă nu reziliază urgent amiabil , Vână oricum s-a compromis …
HATERULE , bă tu crezi că ăla e *** ca tine sau ca noi , bă prostule ăla stă în 2 mil. de € , dar după dovleacul tă de ce crezi că ar câștiga ?!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tista viata traiesti trollache =))
La TASu cu CraiOlguta!
Pt ce?
Hanca si Vina sa mearga la TAS! Il ingroapa pe Custode!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.