Comentarii (24)
fst18
fst18  •  07 Mai 2026, 10:45
Postat de Tzunnny pe 07 Mai 2026, 08:05

WTF haha, iti dai seama ca absolut toata lumea si-ar fi batut joc de dinamo dupa o astfel de schimbare. De ex, eu si cativa amici eram fani Juventus acum foarte multi ani pana s-au intamplat 2 chestii: mafia si schimbatul siglei; daca peste prima s-a trecut cum s-a trecut facandu-se dreptate iar suporterii au inteles, dar peste a 2a schimbare cea a modificarii siglei pt a nu se mai identifica cu trecutul negativ si sa fie in trendul minimalist din ziua de azi a dus la renuntarea in a mai sustine si a fi fan a unui astfel de club, atitudine, lipsa de respect. In fine, nu sunt fan dinamovist iar schimbarea "look-ului" si a siglei ar fi facut sa para o echipa si un club artificial creat in jocurile de pe calculator.

Plang aia de la Iuventus si in ziua de azi, nu mai stiu cum sa faca sa va aduca inapoi langa club, renuntarea voastra la a mai sustine echipa a adus scaderi drastice de venituri.

parpalache
parpalache  •  07 Mai 2026, 10:31

Dinamoviști!Nu plecați dupa fenta!Nu-i lasați sa se atinga de stema cu cei doi „câini roșii”!Ca sa va dea in loc toate bașcaliile„moderne”!E ca in pacaleala aia de bazar!Sau ca in politica-in„coaliție”(impotriva poporului român)!Se ințeleg intre ei sa majoreze tva-ul cu 10 puncte(de.ex.)!Dar anunța in presa ca vor mari cu...15 pucte!Lumea bombane,iar ei majoreaza„doar”cu...10 puncte!Iar lumea e mulțunita!Putea sa fie mai rat”!

parpalache
parpalache  •  07 Mai 2026, 10:23
Postat de istet10. pe 07 Mai 2026, 00:58

Si patronul nu poate decide ? Daca e pravalia LUI, face stema cum vrea. Ca tine seama sau nu de fani, e o chestie care are treaba cu relatia dintre el si acestia. Poate fi de ignorare sau de atentie . Nimic OBLOGATORIU.

Nu!Patronul nu poate face ce vrea cu Dinamo!Cum a incercat Negoița!Daca nu le convine n-au decât sa plece-cum a plecat Negoița!Și sa și-l ia și pe asta!

parpalache
parpalache  •  07 Mai 2026, 10:19

Dași-l bah afara pe„reformistul”asta!Sa se duca la mentorul lui MM-la Prima tv!

2026
2026  •  07 Mai 2026, 09:54
Postat de utilizator șters pe 07 Mai 2026, 08:45

Cand isi schimba si numele ca nici ala e nu e definut de ei? Fc lotus nu e dinamo

Cand vei deveni si tu mai inteligent, adica niciodata

CN72
CN72  •  07 Mai 2026, 09:27

Comunicatul explica (in mod discutabil) de ce nu s-a consultat cu nimeni. Dar nu explica de ce sigla e asa de urata. Pentru ca atunci cand 99% dintre suporteri spun ca e urata, inseamna ca e urata. Aici nu e vorba de pricepere la design de branding - un minim simt estetic are orice om. Si nici nu e vorba de respingerea modernismului. Sunt sigle moderne urata si sunt sigle moderne frumoase.

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2026, 08:45

Cand isi schimba si numele ca nici ala e nu e definut de ei? Fc lotus nu e dinamo

Tzunnny
Tzunnny  •  07 Mai 2026, 08:05

WTF haha, iti dai seama ca absolut toata lumea si-ar fi batut joc de dinamo dupa o astfel de schimbare. De ex, eu si cativa amici eram fani Juventus acum foarte multi ani pana s-au intamplat 2 chestii: mafia si schimbatul siglei; daca peste prima s-a trecut cum s-a trecut facandu-se dreptate iar suporterii au inteles, dar peste a 2a schimbare cea a modificarii siglei pt a nu se mai identifica cu trecutul negativ si sa fie in trendul minimalist din ziua de azi a dus la renuntarea in a mai sustine si a fi fan a unui astfel de club, atitudine, lipsa de respect. In fine, nu sunt fan dinamovist iar schimbarea "look-ului" si a siglei ar fi facut sa para o echipa si un club artificial creat in jocurile de pe calculator.

sdoru
sdoru  •  07 Mai 2026, 06:18

Cui nu ii place sigla .... ACUM PE STADION!!!! FITI SUPORTERI ADEVARATI SI SUSTINETI ECHIPA!!! 3 meciuri 3 victorii!!!!! PE STADION SA SUSTINETI ECHIPA! ca doar nu sunteti suporteri doar pe Internet, nu????

Daniel1959
Daniel1959  •  07 Mai 2026, 06:17

in general stiu ca se face un concurs si sigla care castiga voturile suporterilor era aprobata . asta de unde a aparut ??? nicolescu stie !!!!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează