Comentarii (24)
istet10.
istet10.  •  07 Mai 2026, 00:58
Postat de luka_crc pe 06 Mai 2026, 23:36

Bravo fanilor dinamovisti ca au fost uniti si in proportie covarsitoare au respins hidosenia.Sa speram ca fanii vor fi consultati in ceea ce priveste noua sigla ce tine de identitatea clubului Dinamo nu de un patron, de un presedinte care vin si pleaca.

Si patronul nu poate decide ? Daca e pravalia LUI, face stema cum vrea. Ca tine seama sau nu de fani, e o chestie care are treaba cu relatia dintre el si acestia. Poate fi de ignorare sau de atentie . Nimic OBLOGATORIU.

Pavarotti
Pavarotti  •  07 Mai 2026, 00:36

“ În același timp, situația juridică actuală, în care anumite elemente ale identității istorice a clubului sunt deținute de terți”…Let me guess…Badea Computerland. Comunistul asta nu se mai duce odata? Trebuia sa fie in linia intai la racoare inainte de Borcea,Becali si restul. Asa e cand ai generica de comunist.

Bayern69
Bayern69  •  07 Mai 2026, 00:14

Inteligenta artificiala face in 5 secunde 10 steme mai frumoase decat asta!Cred ca a fost desenat de copilul presedintelui la cresa

luka_crc
luka_crc  •  06 Mai 2026, 23:36

Bravo fanilor dinamovisti ca au fost uniti si in proportie covarsitoare au respins hidosenia.Sa speram ca fanii vor fi consultati in ceea ce priveste noua sigla ce tine de identitatea clubului Dinamo nu de un patron, de un presedinte care vin si pleaca.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează