Alte știri din fotbal
FCSB nu se oprește! Becali pregătește încă două transferuri
0
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
1
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Andrei Rațiu este titular pe Bernabeu
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Are dreptate.Nu cred ca este corect sa traga pt un drogat toti suporterii petrolului.Am locuit 12 ani in ploiesti si cunosc cum arata suporterul petrolist!In nici un caz ca si acest drogat!Mi-e rusine de ce a facut acel drogat, sa fie pedepsit imi doresc, dar este dureros ca trebuie sa traga un oras intreg pentru o jigodie.Orice padure are uscaciunile ei!
FORZA STEAUA ! FORZA GIGI ! FORZA PETROLUL ! TRAIASCA REPUBLICA !
Pe bilet scrie : Numele si prenumele , data , ora , tribuna , sector , rand , loc , pret , serie nr , multumit ?
Bai si cum pl mea o sa-i interziceti voi,ha???Ca doar nu faceti bilete nominale =))))stiu unul de la Bt care a intrat la meci cu noi ,desi avea interzis 2 ani:)))))cum iti dai seama ca are interzis ma,scrie pe fruntea lui ca e interzis????:)))))
NU SE MAI AUDE NIMIC DE TATARUSANU? A FOST SIMULARE SAU NU? MERITA SI EL SUSPENDARE SAU NU? CRED CA SE INCEARCA O MUSAMALIZARE DE ZILE MARI PRIVIND SIMULAREA PORTARULUI STELEI, SIMULARE CARE A SI DUS DE FAPT LA INTRERUPEREA MECIULUI. SUNT SIDERAT CA NIMENI NU VORBESTE DE ASTA SI TOATA LUMEA ESTE ATENTA DOAR LA CRETINUL ALA CARE A INTRAT PE TEREN. JURNALISTI FOARTE OBIECTIVI :)
alooooo...domnii de la Petrolu'...nu ma faceti sa rad, ca am buzele crapate!..voi,imbecililor nu cunoasteti constitutia si legile tarii!...da' cu primaru' sef de galerie ce faceti?...ha?..
sa-ti fie rusine!dai dovada de nesimtire si totodata lipsa totala de buna crestere...............eu unul ma dezic total de faptele comise de acea nevertebrata,asa zis suporter,si.........bine-nteles de de ceea ce au facut si eroii vostrii Martinovici si Stanca!tot respectul pt Geraldo si Dodel care au fost printre sg care au judecat cele petrecute cu coloana vertebrala!
e chestie numai de imagine ca in primul rand nu au voie sa interzica ei conducerea clubului pe cineva pe stadion, asa ceva numai instanta poate decide
Iar voi aveti o mandretze de echipa, suporteri de tot plansul si o conducere f. priceputa. Bleah....
Astia cred ca daca dau comunicate in ziua cand se judeca incidentele vor scapa ieftin ? O echipa de rusine, niste suporteri de tot rasul, conducatori nepriceputi. RUSINE !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.