Alte știri din fotbal
Cât ai clipi! Așa le-a închis Farul lumina celor de la FCSB: gol-fulger cu Dawa gafeur
0
Familia, foști colegi și oameni din fotbal și-au luat rămas-bun de la Constantin Covaciu, maseurul decedat în accidentul echipei secunde a lui Dinamo
2
Bergodi a aflat de iminenta plecare a lui Lukic: „Asta îi doresc!”
0
FCSB - Farul, pe Arcul de Triumf » Gazdele fac 3 schimbări la pauză, 4 în total
47
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Apropo, sa ne transmita intelectualii din PCH ... cu l-au demis pe Mircea Rednic - legenda clubului Dinamo, om care a venit mereu la Dinamo la greu si cu banii personali!!! Unde va este onoarea si respectul pt legendele dinamoviste, pe care tot il externalizati din voi???? PCH se crede cumva conducator de club? De aceea nu accepta ca toti cotizantii din DDB sa fie primiti in PCH??? SA NU UITE PCH CA DATORITA MANAGEMENTULUI LOR DINAMO 1948 A RETROGRADAT!!! Deci mai usor cu onoarea si demnitatea!!! Suporterii adevarati vad totul obiectiv si nu se lasa manipulati de 2-3 ultrasi din PCH!!! Voi cei din PCH puteti oricand improsca cu noroi orice legenda in functie de interesul unora si daca a fost in interesul vostru ati si retrogradat Dinamo!!!! Si sa nu uitam cate amenzi cauzati clubului!!! DACA ATI AVEA ONOARE SI DEMNITATE ATI PLATI AMENZILE CAUZATE DE VOI!!!! SUPORTERUL ADEVARAT SUSTINE!! VOI CEI DIN PCH APARATI DOAR INTERESELE PERSONALE ALE UNUI ELIAS VREMELNIC!!!
La Dinamo s-ar mai găsi investitori, e un nume! Dar când Gigi se va călugări, cine și-ar băga bani in niște consoane??
Asa sa fie!
Daca actionarii majoritari se retrag, ne ducem din lac in put
Din banii cotizantilor nu din banii personali !!
Mulți dintre noi am plătit cotizația DDB și am cumpărat bilete virtuale în anii de insolvență, dar nu figurăm ca acționari ai clubului (ca PCH) și nici nu provocăm evenimente cu scuipat, petarde și înjurături, care au provocat amenzi de zeci de mii de euro.
Acim n-au bani nici de seminte,dar atunci cand suporterii sustineau clubul fie prin ddb fie cumparand bilete virtuale unde erai tu viteazule?
Nu este o stema deosebita, dar pusa pe tricouri nu mai pare atat de urata. Eu zic ca este OK! Important este sa vina 5-6 jucatori de valoare, neaparat un portar, fundas central si doi atacanti.
Ăștia ce n-au bani decât de semințe, dau sfaturi si indicații celor ce susțin echipa cu milioane de Euro?
:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.