Alte știri din fotbal
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Vor titlul în Superliga, dar au fost bătuți clar de Gloria Bistrița, cu 4 zile înaintea debutului oficial
0
Gata, pleacă din Superliga să semneze cu noua echipă!
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
0
Minutele magice apropiate pauzelor de hidratare » Cum variază media golurilor marcate la Cupa Mondială 2026!
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
8
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
0
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
De fapt Steaua ar avea nevoie de Grigoras si un schimb cu Pandurii - Condescu in locul lui JJ... Steaua are nevoie doar de liniste, asta nu intelege ciobanul.
steOAIA satelitul lui Pandurii Tg-Jiu :)))))))))))))))))))))))
decat 5 jucatori*
Numai stelistii frustrati comenteaza aiurea. Un patron care tine de jucatori mai nou e arogant. De cand a preluat Grigoras echipa au mai ramas 5 jucatori din vechiul lot lesinatilor, nu mai comentati aiurea daca habar nu aveti. Vedeti-va de stana voastra. Toata lumea va numeste satelitul Pandurilor, dar cand o zice patronul echipei de pe primul loc va mananca sub limba. Patronul asta desi ctiticat(in marea majoritate de oi) i-a adus lui Grigoras cam ce jucatori a vrut, nu ca Becali care aduce ce jucatori vrea el si nu antrenorul. Apropo, bafta la Iasi. Sa faceti antijoc in continuare cu 2 mijlocasi la inchidere ca nationala.
Super ...Bravo, ai dreptate mai da-i in p.wla de obositi
1. " invita " pe MATA . 2 . ati vrea un Maxim , Voiculet , Nistor ... etc . 3. " CIURUCURI " ? ( cine mata e pe primul loc ) . 4 . Ati cumparat toata echipa lui Urziceni si degeaba . 5. si messi daca vine il strica "ciobanul " in doua etape . 6 . MUCLES . :))))))))))))))))))))))) STEOAIA BUCURESTI . vb lui Condescu : " aveti deja 5 daca m-ai luati jucatori de la Pandurii puteti sa va numiti PANDURII II . :)))))
invit curtea de conturi sa faca lumina in cazul sponsorizarii cu 5 milioane de euro a echipei pandurii tg jiu de catre stat!!!!! grasul asta de condescu isi bate joc de becalii si umfla la greu pretul jucatorilor doar sunt cumparati de steaua!treaba lor dar suporterii stelei nu sunt asa de prosti ca becali , ne-am saturat de ciurucurile de la pandurii cumparati pe sume exorbitante! doar chiriches a meritat, restul teapa! radut merita cit toti jucatorii de la pandurii exceptind chiriches!!!!
invit curtea de conturi sa faca lumina in cazul sponsorizarii cu 5 milioane de euro a echipei pandurii tg jiu de catre stat!!!!! grasul asta de condescu isi bate joc de becalii si umfla la greu pretul jucatorilor doar sunt cumparati de steaua!treaba lor dar suporterii stelei nu sunt asa de prosti ca becali , ne-am saturat de ciurucurile de la pandurii cumparati pe sume exorbitante! doar chiriches a meritat, restul teapa! radut merita cit toti jucatorii de la pandurii exceptind chiriches!!!!
international curtea de arges s-ar putea numi...toti jucatori tranzactionati au fost acolo,asa ca las-o moale condescule,ai profitat de naivitatea lui benone lazar
Ce arogante pe capul lui Condescu.... se mandreste ca fura firmele miniere cu 5 milioane pe an??? Sa-si aduca aminte cum jucau Pandurii in epoca Cartu, Sandoi, etc... erau cea mai urata echipa din Romania!!! Grigoras e singurul care merita sa fie arogant sau sa fie laudat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.