Alte știri din fotbal
Oficialul FRF, detalii despre momentul în care i s-a făcut rău selecționerului Mircea Lucescu: „Totul s-a întâmplat în fața jucătorilor”
0
Șeful clubului din Superliga îl DESFIINȚEAZĂ pe Prunea: „O figură tragicomică a fotbalului românesc, dacă tastați numele lui pe Internet...”
0
Daniel Pancu a făcut calculul, în direct: „Cu punctele astea luăm titlul! Se petrece un fenomen ciudat în Liga 1”
0
Gigi Becali: „Gică Hagi numai pe el îl va pune căpitan”
1
Știri din fotbal internațional
Încă 8 zile până la ”Clasicul” Ligii » Mbappe vs Rummenigge: „Dacă o poate bate cineva pe Bayern, noi suntem aceia”
0
Imagini de senzație! Au promovat în Serie B după 26 de ani și au scos 30.000 de oameni în stradă
0
Revenire pentru echipa națională care nu jucase niciun meci oficial din 2019
0
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Care zero ca peste 2 saptamani o sa intre 10 milioane de euro in club
Pai mai istetule vina este ca nu au bagat aia banii promisi, "infuziile" alea care nu au mai venit. Pai nu stiau ca preiau un club plin de datorii, vine falimentul ***, cortazero asta chiar e zero
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** é multi & é pamânt & é *** :))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai dreptate. Nu ar trebui sa scrie nimic de Dinamo decit ca sunt bataia de joc a campionatului.
Pe unde au intrat?
Articolele despre Dinamo genereaza trafic pentru ca sunt citite si comentate atat de toata lumea, dinamovisti, gigisti, talpanisti, rapidisti, mititei, ogutei si chiar si de iredentistii clujeni care intra sa se planga ca pe ei nu-i baga nimeni in seama... Cei de la GSP au observat si ei ca nu se merita sa scrie articole despre CFR Cluj doar pentru Napocarepublic, Csaba si alte cateva clone ale lor. Si vina e a celor ca tine, care ati indepartat orice potential simpatizant prin mesajele voastre pline de ura la adresa romanilor. Veti ramane o echipa de cartier indiferent de rezultatele obtinute.
Frate io am scoala ca vieti ca sunt fecesebist si sunt forta. Forta fcsb frati mei!!!
Ce smecheri SUNTEM noi, chiar dacă, ori mai ales ca nu cunoaștem limba română pentru ca nu ne-a plăcut școala și de aceea ne-am făcut microbiști, singura opțiune pentru cei fără școală.
FCSB FALIMENT !!!!
BAH DETECTIVII LU PESTE STUCAN SI ALALT MIC !! VEDETI CA AU INTRAT 400 000 de euro in club !!! CUM DE NU ATI AFLAT ?????????????????????????????????????????? FUGITI REPEDE POATE PRINDETI SI VOI CEVA !!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.