Alte știri din fotbal
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
0
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot îi răspunde lui Salah: „Tocmai cu stilul meu Liverpool a devenit campioană și atunci el era fericit”
0
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Laporta îl amenință pe Florentino Perez: „A fost o farsă, dar a avut o strategie. Nu vom permite”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Vad ca manelarul de Reghe este dorit in Ghencea de catre suporteri. Va e dor de panarama de Prodanca si de toate scandalurile iscate de familia aceasta de inteligenti. Abia astept sa se intoarca sa vedem cate trofee va castiga mister Reghe cu lotul asta, in special cu lotul din vara care se va subtia si mai mult.
ups , am spus babuin , esti doar un parazit , o ciuperca , baga un laptic , mergi la somn ca ai depasait ora de culcare.
eu nu inteleg de ce va coborati la nivelul unui babuin !!!
Imi be_.lesti pixul,daca iti dau voie.In alta ordine de idei,te astept,papa|galule!
:)))))))))))))))))))))))) Du-te dreq de si//fi//litic. Foc la cosmelie, foc la cosmelie.
Manelist,s-a umplut tara de ei.Si asta sigur este si ti_.gan infect.
Este un fel de pielea saptea .
Pretentii??tu,un manelist semi-analfabet,esti multumit ca esti zeu pe un site de sport.penibil si umilitor,in acelasi timp.acum.
N-am ce pretentii sa am de la o persoana nascuta si crescuta pe Lizeanu. Asta stii, asta faci. Mars la suppppt. Spune-le oamenilor cum te arzi in fwwund pe la gara de nord, baia grivita si prin operei.
Bot are ma_ta,bai manelist infect cu nick de cocalar suprem.rupt in cur de foame si se crede zeu.scarbos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.