Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Voiau sa ne spuna ca jee jee e inca activ si probabil peste 8 ani scapam de el. La 70 banuiesc ca se retrage la vreo manastire. Doamne ajuta chiar mai reoede:)
"Constantin Budescu (31 de ani) ar putea ...-... mai ales că Gigi Becali (62 de ani)". - cei 31 ai lui Budescu au o insemnatate, dar cei 62 ai lu' Gigi ?! Nu i-ai mentionat pe ai tai, Gesepeu...
Nu prea are unde acum. Sa nu uitam ca l am adus si pe vukusic care pare ca e fotbalist din putinele minute pe.care le am vazut cu dinamo. Nu ca budescu nu ar avea valoare dar nu poti sa il tii pe coman sau tavi popescu rezerva iar ca varf fals il ai pe tanase care mie nu mi a placut niciodata dar care e in forma si mai e golgheter. Plus ca rezerva lui tanase e croatul. Nu il iei pe budescu sa il bagi o data la 3 meciuri si atunci rezerva. Bun daca e gratis nu e de ratat dar nu cred. Probabil vine din vara daca va mai fi posibil. Ar fi cel mai bine si pt el si pt.noi.
Exact. Tocmai de aia nu cred ca vine acum. Din vara ar fi extrem de util pentru ca eu cred ca din vafa va pleca fie tanase fie coman sau chiar ambii. Eu as fi daf 1 milion sau ceva de genul si l as fi adus pe buenha de la sepsi. E in primii 3 fundasi centrali din tara dar din pacate nu se incadreaza in filozofia lui jee jee, adica nu e roman si nu e tanar.
De ce frustrat, poate ca sunt fanul lui Costica Budescu )). Ai inteles tu.. ce sa intelegi tu, la tine fotbalul se reduce la Tanase, Coman, Morutan, Nea Jiji Becali si nea Meme Stoica, astia sunt zeii tai, la ce minte ai :))
Pai d-aia e bun Budescu, poate sa joace acolo pe stanga!:)
Am inteles, esti doar un alt frustrat de pe GSP. Im cer scuze ca te-am bagat in seama, o zi minunata!
Deseara, cand va plezneste Clinceniu, n-o sa ti se mai para Morutan asa fenomenal, o sa vrei atacanti si mijlocasi ofensivi de valoare, nu de altceva dar cand jucati cu CFR aratati ca o echipa de juniori, iar in Europa va speriati de celebrele Liberec si Guimaraes. Cat despre, Morutan el e bun sa-i duca geanta lui Budescu cel mult.
Coman trebuie sa joace ca sa plece. La cum se prezinta acum nu pleaca nici la Clinceni.
Pana pleaca trebuie sa joace ambii. Plus ca Budescu vine pe un salariu mare, daca vine. Si risti sa apara nemultumiri in echipa ca ala joaca, ala nu, ala incaseaza mai mult, ala mai putin. Nu stiu, zic si eu! Eu nu am o problema daca vine, nu am nici daca nu vine, cum am scris mai jos, atacul nu reprezinta o problema la noi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.