Alte știri din fotbal
Fotbalistul de națională a fost vândut în plină criză! + Cu cine semnează: „E doar o chestiune de ore”
0
Trofeu pentru FCSB! Universitatea Craiova a condus, dar a pierdut finala
0
Șantierul de la stadionul Dinamo a fost abandonat! » Ce se întâmplă pe locul unde ar fi trebuit să „răsară” o arenă de peste 100 de milioane de euro
8
Despărțire surprinzătoare în Superligă! Mai avea contract până în 2028, dar și-a reziliat înțelegerea » Gazeta a aflat motivul
1
Știri din fotbal internațional
Decizie surprinzătoare la Casa Albă! Donald Trump nu va fi prezent la debutul SUA la Campionatul Mondial: „Așteptați-vă la neprevăzut”
0
Cei mai inteligenți fotbaliști de la Campionatul Mondial » Unul a absolvit Harvard, altul vorbește nouă limbi!
0
Culoarea care dă tonul la acest Mondial: ce ghete sunt preferatele jucătorilor » Motivul alegerii producătorilor
0
Reguli stricte! Americanii i-au dat „interzis” lui Zaire-Emery pe motiv de vârstă
0
Lifestyle
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
7
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Anunțul făcut de constructor pe sectorul nordic din A0, centura de mare ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Saptamana asta pana in Craciun il luam! :)))
daca argaseala spune ca se continua negocierile cu bokila putem fi siguri ca vor esua asa ca si cele cu hamza,recent sau cu weley,j.mores,eric in trecutul nu prea indepartat.de la acest om ma astept decit la esecuri,ratari si intotdeauna invinuirea celuilalt el niciodata nu este de vina doar partenerul de afaceri,incompetenta lui este rasunatoare si nemarginita in probleme de negocieri si transferuri el este ghinionul intruchipat al stelei in aceasta privinta.
intra pe www.decodare.info cele mai bune preturi
pai nu bokila este problema,ca el vine,la cat joaca la rusi nu mai tine cont cu ce echipa semneaza.Dar nu lasa rusii la pret.
Buna seara.In cazul Bokila nu pot spune decat ca este un jucator acceptabil pentru cerintele ros-albastre,initiat la AGOVV (Apeldoorn) clubul unde Klaas Jan Huntelaar isi slefuia talentul in drumul sau catre fotbalul mare.
Ati vrut sa spuneti "negroceicierile"? :)
Daca ar fi dupa mine eu unul NU l-as lua pe Bokila. Daca voia sa vina, venea de anul trecut pe cand asa...Oricum a inceput sa le dea credit juniorilor . Inca 3-4 meciuri incinse si s-a copt inca o echipa dar sa nu-i pacaleasca sau sa nu le fure iluziile juniorilor pe care la inceput cand a venit ii considera grozavi !
Hamza are dreptate, bokila este mult mai bun. inalt, puternic, viteza, un simt deosebit al portii. vede poarta si cu spatele :) daca voiau sa dea un mil pe younes, atunci un mil juma pe bokila, e o afacere buna. chiar si doua. daca intra in grupele ligii campionilor, au sansa sa'l vanda pe bokila pe bani mai buni. dou mil la pachet cu grozav. :)
il puteau avea de anul trecut, daca nu'si baga ciuma ciufulita nasul in ...afacere. undeva, aproape de million.
Da , deoarece Steaua nu transfera jucatori liberi de contract .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.