Comentarii (67)
dinamo_fan
dinamo_fan  •  07 August 2016, 15:24
Postat de ovidiu_3003 pe 07 August 2016, 15:18

...cetatenii romaniei se simt discriminati cand fotbalistii si antrenorii lor sunt paltiti cu zeci de mii de E pentru prestatii penibile ...dezonorati cu Albania ...

uite ca ai zis si tu ceva inteligent saptamana asta. e duminica doar.

lacatusdinamovistu
lacatusdinamovistu  •  07 August 2016, 15:23

cine putea sa fie nemultumiti decat rasfatatii ligi 1 ..ei mereu au de comentat ..se cred buricu uli ... oti trebuie sa faca cum zic ei ..daca s-a luat o hotarare unde a participat si blatistu cel caare face conecsiunile cu arbitrii argaseala si acesta a votat ,ce *** mai vrea blatistu de reghe b;at ..sa-i mai aduca nevastasa ceva teninguri mai moderne de fotbalisti ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stefansb
stefansb  •  07 August 2016, 15:22
Postat de aquilani69 pe 07 August 2016, 15:11

Cojocaru face 21 in 2 luni, asa ca nu o sa fie o problema prea mult timp

conteaza varsta de la inceputul campionatului. dar oricum nu au nici o sansa de castig la nici o institutie. nu se va considera discriminare. exista f multe reguli se benefiici de care pot beneficia doar tinerii. exista de ex programe in care se dau bani tinerilor pana in 35 de ani pt a porni o afacere. asta nu inseamna ca cei peste 35 pot da in judecata statul ca-s discriminati. asa si aici. nu va da nimeni niciodata verdict "discriminare"

1066941950052231
Orlando Gujan  •  07 August 2016, 15:22

Pai ... cam au dreptate sa se planga. Poate ca ar trebui ca FRF sa oblige cluburile care activeaza in prima divizie sa infiinteze echipe de tineret. Legea asta cu un jucator ... nu prea este un jucator, ca daca presupunem se accidenta Cojocaru in minutul 2, trebuia inlocuit tot cu unul care sa indeplineasca conditiile, care , tanar fiind si nesabuit vedea ,,rosu" in minutul 40. Intra repede tot unul tanar, neincalzit si iesea in minutul 60 cu intindere Ce facem ??? Apelam si la a treia schimbare tot unul tanar si ia te uita cum am ajuns la PATRU tineri (un titular si trei rezerve), dar sa vezi distractie in lot etapa viitoare ca din astia patru tineri avem doi accidentati si un suspendat.

aquilani69
aquilani69  •  07 August 2016, 15:11

Cojocaru face 21 in 2 luni, asa ca nu o sa fie o problema prea mult timp

martinpen
martinpen  •  07 August 2016, 15:08

Antrenorul s-a "impus" regulii ? Mai, sa fie... e greu cu pianul pe scari ?

1135382919822581
Cosmin Albu  •  07 August 2016, 15:05

Niță a crescut enorm de cand a ajuns la Steaua..îl priveam cu neîncredere la început, dar acum ma bucur cand il vad in poarta! Cojocaru în schimb..imi pare foarte slab, mult sub Niță ! E pacat sa piarda meciuri..in campionat..treptat nivelul lui o sa scada neavand constanta ! Sper sa se gaseasca o solutie sa joaca si in Liga 1..nu doar in cupele europene !

  • 1
  • •••
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează