Comentarii (9)
ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  27 Decembrie 2016, 22:10

Benzar????????????...da e bun ...mai bun ca voi in orice caz...dar mai prost decat altii ...pe care nu i vede nimeni ...fiindca nu au pile ...

gicab
gicab  •  27 Decembrie 2016, 21:17

Contra se bagă in seama, nu se pune problema sa refuze fcsb, are și el familie ...

gazistu
gazistu  •  28 Decembrie 2016, 02:51

Cum ai aparato tu de multe ori.... pierdeai mingea si ramaneai in atac fara sa te mai introci cu adversarul... vezi faza de la europeanul din 2008 cu olanda..ocazie de gol Romania, apoi pe contraatac pe banda drepta (stanga a lor), Rooben il pierde pe Contra pe drum, scapa singur si centreaza pt Kuyt..care face 2-0 si Romania e OUT de la euro 2008, Contra pierde mingea si nu mai vine dupa om sa apere zona lasata goala!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  27 Decembrie 2016, 22:07
Postat de ares123 pe 27 Decembrie 2016, 21:51

Ai ajuns cel mai prolific comentator pe articolele despre Steaua. I-ai depasit chiar si pe nebraska, sadiku, ortega & co.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dorins
dorins  •  27 Decembrie 2016, 22:06

Semnează cu Dinamo, dacă n-a semnat deja.

gicab
gicab  •  27 Decembrie 2016, 21:55
Postat de ares123 pe 27 Decembrie 2016, 21:51

Ai ajuns cel mai prolific comentator pe articolele despre Steaua. I-ai depasit chiar si pe nebraska, sadiku, ortega & co.

Asta e comentariul tău? Doar atât ai de spus?

ares123
ares123  •  27 Decembrie 2016, 21:51
Postat de gicab pe 27 Decembrie 2016, 21:17

Contra se bagă in seama, nu se pune problema sa refuze fcsb, are și el familie ...

Ai ajuns cel mai prolific comentator pe articolele despre Steaua. I-ai depasit chiar si pe nebraska, sadiku, ortega & co.

arsenie_b
arsenie_b  •  27 Decembrie 2016, 21:43

Contra ar fi bun, cred ca s-ar intelege foarte bine si cu Gigi.. amandoi sunt oameni dintr-o bucata si care stiu ce vor

regele.regal
regele.regal  •  27 Decembrie 2016, 21:34

Cosmin e un baiat omenos si dornic sa mai castige un banut, ceea ce este corect si umanitar din toate punctele de vedere. Il asteptam la Steaua cu drag in locul impostorului Reghecampf. PS: nu-mi dati reply cu corectare fcsb in loc de Steaua, *** de pe acum

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează