Alte știri din fotbal
Elias Charalambous, în vizită la echipa din Premier League, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Două goluri și un penalty ratat
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Meciul pentru care se doarme în fața stadionului! Două echipe cu peste 100 de puncte luptă pentru primul loc
0
Antonio Conte nu a epuizat săgețile pentru Chivu: „Să nu uităm că suntem singurii care am ridicat un trofeu!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Ioane, secvența din Actorul și sălbaticii cu valetul Marin Moraru prinzând maestrul cu țigarea în pat o ții minte?
pai logic,ca am jucat cu rezervele rezervelor. si si asa,cu putin noroc,dupa 7 etape,suntem pe locul 2 la un punct sau 2 de primul loc. cu tot ca am fost ocupati cu europa,nu stiti voi dinamopvistii ce sunt alea cupe europene.
ce jucator normal la cap si fara probleme grave medicale s-ar tranfera la mimao? asta e intrebarea esentiala
Aici ai ajuns ma fustratule? jjaajaj. ce natie de om slab. BILBAOOOOOOOOO
Tu esti, mimisor, cum fu cu fundasii? Ai gasit unul potent?
ca in tur,am vazut ***. grija la bancruta frauduloasa. peste 10 ani nu o sa isi mai aduca nimeni aminte ca ati existat vreodata. desfiintare usoara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi neputinciosul Negoiță are datoria să-i aducă,dar cu ce?N-a fost adventistul în stare să țină de Puljic,Palic,Mevlja,Bicfalvi,Gnohere,chiar se întrezărea o echipă bună,Rednic a plecat și el,viitorul e sumbru dacă Negoiță va continua așa.
Numai un prostalau sau ultimul sarac im carje ar veni sa joace la Mimao
Nea Impotriva , ce doresti matale costa bani . Respect Nicu Badea.
contra se plinge dar el a renuntat la NISTOR si l-a adus pe Nascimento,facind pregatirea cu Nistor.Acum vorbeste ca nu are jucatori,a dat jucatori imprtanti care erau obisnuiti cu sistemul de joc format ,aducind altii care nu aveau acomodare.principalul vinovat este CONTRA,CARE A DE4SMEMBRAT ECHIPA ADUCIND NISTE RATATI IESITI DIN FORMA COMPLET.ACUM SA SE UITE LA C.F.R.UNDE A DAT CEL MKAI BUN JUCATOR SI A LUAT O GLOABA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.