Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
3
Știri din fotbal internațional
Discuțiile din vestiarul naționalei Italiei despre Cristi Chivu: „Unii ar fi putut profita de lipsa de experiență”
0
Acuzat că nu mai vrea să joace pentru Napoli, Romelu Lukaku a luat cuvântul: „Asta am ales”
0
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
1
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
stiu ca nu ai iq prea mare,dar am scris asa sa nu fiu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum naiba sa spui ca a fost penalty clar,cand din 100 de reluari nu este nimic concludent. trebuie sa te uiti cu lupa si tot nu iti dai seama. in schimb la gheorghita a fost penalty clar. a intrat boateng ala prin fault.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat tupeu poate sa aiba puscariasu asta bai nene ....
fiul oii=fiul ploii
M$M și VAR doua entități ticăloase și corupte până în măduva oaselor lor de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"MM este foarte limitat intelectual" - ca de altfel toti fecesebistii
Băi băieți, eu sunt extrem de tolerant, dar cînd îl vad pe Crețu, decît să stau alături de el, prefer să intru în cușca leului , că oricum am mai multe șanse să rămîn în viață !!!
Cum sa negi in așa hall realitatea? Când 11 persoane diferite , foști fotbalisti antrenori, arbitri și ziariști spun fara echivoc "a fost penalti".Tu să susții că nici vorba.Nu am uitat că în clasamentul celor mai avantajate echipe de arbitraj pe primul loc este ați ghicit, FCSB.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.