Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
1
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
„Sunt absolut sigur că Putin a aprobat ideea ca dronele rusești să poată fi ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Ce sa faca, bietul om...se complace in situatia asta , de a juca la Steaua, ma rog FCSB, daca-ti place mai mult, cea mai titrata echipa din RO si din sud-estul Europei, in loc sa-si rupa picioarele prin mocirla ligii 4, sau sa se uite lung in farfuria cu ciorba chioara de la rin...crunta soarta are.. Asa mai joaca si el prin Europa, incaseaza un salariu mai mult decat decent, si are ca obiectiv locul 1...din play-off.
Radulescu nu face decat sa bage strambe cand si unde poate, mai ales impotriva FCSB-ului(Stelei).
Gigi trebuie sa inteleaga ca antrenorul face 50% din echipa. Degeaba iei crema jucatorilor daca tu nu ai antrenor.
Putoareaasta de Budescu se crede Maradona.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Auzi , "jurnalistul" Decebal Radulescu !!!! De cand aceasta creatura e "jurnalist" ? Un barfitor de doi lei , improasca atata otrava incat , daca si-ar musca limba , ar muri pe loc ! Un tip jalnic !
Bietul mușcelean, a mâncat prea multe prune acre în copilărie și acum îl doare capul, pardon... stomacul.
Altceva decat scandal,intrigi si minciuni mai are in cap decebal radulescu ???? In toate emisiunile tv in care este invitat,afara de contre si scandal nu mai stie altceva !!!! De unde stie ce se discuta in vestiar ???
inca un articol care sa starneasca interesul paturii sociale, inca interesata de scandaluri, dezvaluri, bombe si socuri. Dupa ce va treziti din somnul cel de moarte, culcati-va la loc, v-au bagat astia la filme si scenarii in cap de nu mai stiti de voi. Intre timp baietii destepti se bat care sa ajunga primul la banii de la uefa. Decebal, un ziarist de 2 lei 50 intretine aceasta stare de filme sf in timp ce fotbalul romanesc traieste doar din banii de la TV si primarii si doar intr-un singur caz si banii de la uefa, nivelul ligii satelor limitrofe si al clonelor e atat de scazut incat te dor ochii cand te uiti la ei si daca ai mai mult de 30 de ani, te gandesti daca nu cumva noi jucam mai bine fotbal "intre 'peretii" scolilor generale in forma de U, sau pe terenurile din curtea scolilor. Despre fotbal nimic domnule Radulescu? Despre strategiile cluburilor de fotbal si despre competenta celor care conduc cluburile de fotbal? Scandal si filme, astea aduc click-ul si d0bit0@ cele in fata TV-ului. La mai mare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Budescu daca ar fi fost mai serios, ar fi ajuns mare fotbalist. Asa , prefera sa se complaca in situatia actuala, jucator la fc fcsb, salariu mare (pentru Romania). Afara putea sa castige de zeci de ori mai bine daca s-ar fi afirmat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.