Alte știri din fotbal
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Arbitrul din Superligă, prezentat oficial la FC Argeș » Ce funcție va ocupa
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso și-a depus mandatul: „Spun adio cu inima grea”
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
vb lu cumatru.....lasa i sa vina aia la noi sa lua m si noi titlu ca avem in lot niste ......sa nu le zic cum....nu o sa putem lua titlul cu martzogi astya.....lazar spadacio ionita astya da.....o sa fie respectaty pe unde so r duce
CUMETRE SIMAN,, ne-ai pacalit cu gigel bucur ca-l tii sa mai creasca, ca-i pui tocuri mai inalte si l-ai inaltat spre timisoara, pe stancioiu la cluj.. mazilu si lazar au dat rezultate si si-au croit drum prin rapid spre nationala si in afara. balan ar reveni la matca, iar varga e nascut in si pt. giulesti.asa ca fii cumatru pina la capat si serveste-i cele 2 savarine, balan si varga, plus curelea si ferfelea si ai jumatate din campionat daca-l cistigam. fuziune prin cumetrie, vino si actionar..
Da sa vina odata jucatorii aia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.