Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
1
Știri din fotbal internațional
Kevin De Bruyne l-a pulverizat pe Antonio Conte: „5-4-1 și victorii la un gol. Mă bucur că a plecat!”
0
Cu golul din minutul 65, PSG „a rupt” un blestem care dura de 8 ani în Liga Campionilor
0
Imaginile cenzurate de UEFA la televizor! » Haos total după golul lui Dembele: poliția a intrat în forță pe stadion
0
Nikola Jokic, prezent la finala PSG - Arsenal » Cu cine ține baschetbalistul lui Denver
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
A fost campionatul trecut situatia lui Nikolici chiar inaintea meciului direct din Giulesti! Evident ca a fost vrajeala ieftina de-a lui savarina...
Pana la urma nu cred ca avem exemplu in "era moderna" ( sa zicem dupa 89 ) de jucator care sa refuze un transfer afara pe salariu mare . Conteaza mult mai mult ce , cum si cat a facut la echipa atat cat a jucat . Echipa nationala este un subiect delicat si este bine sa discutam cu alta ocazie asta . Din pacate la ce fotbal murdar avem la nivel de cluburi , impresari si conducatori este normal sa avem mizerie si la nivel de echipa nationala .
Radoi asta a fost "trup si suflet pentru culori", pana a aparut mullah-ul Omar sau cum il cheama pe nenea cu camilele.. In momentul in care a vazut zerourile.. si-a cam bagat picioarele in "sangele ros-albastru"! Nu e de condamnat, si eu as fi facut la fel, da` hai sa nu-l facem Totti ca nu e cazul.. Ah, si tot de la daruirea aia mare a uitat si de Nationala..
Exista cand juca Radoi acolo . El nu juca cu gandul la prima . Tanase&Co sunt numai pe interes acum .
Si eu cred ca alta este situatia la articolul in cauza . Un prost arunca o piatra si 10 destepti se chinuie sa o scoata . Prostul evident este ciobanul piperat ce arunca tot felul de transferuri pe piata . Ia sa auzim comentarii daca patronul Rapidului ar anunta ca doreste transferul unui stelist de baza . MM Stoica este exclus . :))) Dar Mache are mana buna , poate sa vina .
Ah, si inca o chestie! Imi cer scuze daca te-am facut sa te simti prost! N-am nici un drept sa fac asta! Iarta-ma..
In viata un singur lucru este imposibil ( ma rog sunt mai multe ) sa reusesti sa convingi un prost ca este prost . Si mai frizeaza cu imposibilul incercarea de a face din prost om inteligent . Nici tu nici @bibiosu nu sunteti oameni limitati . Daca incercati sa fiti mai putin caustici si sa discutati sincer si la obiect ar avea toata lumea de castigat .
respect Rapid !
Cand un om inteligent incepe sa gratuleze cu apelativul "prost" un alt om inteligent este ceva in neregula . Si nu cu cel care este facut prost . :)) . p.s. valahule tu esti baiat destept . dar ai fisuri din cand in cand .
Cu drag! :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.