Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
Revoluția tăcută a Africii la CM 2026 » Ascensiune de necrezut, cum au reușit să dea peste cap calculele: „Am arătat lumii întregi”
4
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Cine sunt, cu nume și prenume, membrii rețelei conduse de Pașca, reținuți ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
BAFTA NELUTU SABAU!
+1 foarte adevarat comentariul tau
:))Ceilalti patroni fac greseli si pentru faptul ca pun prea mult suflet,insa la Copos e o certitudine: investeste la Rapid,atat cat sa-si "hraneasca" notorietatea.
:D cam asa :))))
Imi plac comentariile tale!Ai dreptate,lu' Copos ii plac lingaii!Cand a avut un presedinte cu personalitate,care a pus presiune pe el sa dea bani la echipa,Coposica l-a sunat pe Jiji sa-i spuna cat costa mai exact un anumit cantonament(stie lumea ce zic!). Deci Copos a pierdut 4 titulari,a adus 2(teoretic) titulari,iar acum pune presiune pe Sabau.Mai rau,se scoate si pe sine in evidenta(daca reusim sa avem stabilitate financiara).E incredibil cat de ipocrit poate fi acest om!
eu vreau sa jucam la spectacol si numai pe atac. pentru asta platesc bilet. nu ma intereseaza pe ce loc terminam !!!
pai nu putem nu ca nu avem echipa ci ca se baga jiji cel cu frica de dumnezeu s afaca blaturi pe final de campionat eu nou exemplu din multii ani de cand este el patron la steua este si anul trecut unde Rapid a fost cu o clasa peste voi dar in ultimele 10 etape steaua a furat pe rupte cea mai mare divada este dimiterea antrenorulu. Daca ai putina minte ceea ce ma indoiesc incerca sa-te intrebi cu putina logica cum e sa dai afara un antrenor care in 10 etape bate tot exceptand o infrangere si un egal cu cele mai bune rezultate in ultimii ani? iti spun eu pt ca nu are niciun merit doar sacosele o au! In plus nea M. Sandu are mereu o favorita anul trecut a fost cfr anul asta vom vedea :))
La prima vedere un observator neutru ar spune ca niciuna din echipele cu pretentii nu poate mai sus de locul 3 . Necazul este ca cineva trebuie sa ajunga pe 1 si 2 . :))
Copos poate esti priceput la afaceri extrafotbalistice dar in materie de fotbal esti un ageamiu pur . Cu parere de rau trebuie sa spun asta . Si ca ageamiu te-ai inconjurat mai mereu de ageamii marca Zotta , Taban sau Sichitiu . Nu ai fost in stare sa aduci sau sa ti un conducator adevarat la club . Stim ca sunt putini de valoare reala dar asta nu scuza mediocritatea din fiecare sezon . La inceput de drum esti zmeu apoi pui placa cu scufundarea planetei .
Ce-i drept, pana acum din ce se vede, iti dau dreptate... Dar astept primele meciuri oficiale ca sa imi pot face o parere si despre noi si despre celelalte echipe de top din tara... Inca speram... :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.