Alte știri din fotbal
Dinamo pregătește o campanie spectaculoasă de transferuri în iarnă: „Acesta ar fi scenariul ideal”
0
Victor Angelescu, avertisment pentru jucători după scandalul Baroan: „Nu au ce căuta la Rapid”
0
Directorul GSP, despre o forță a Superligii: „A pierdut play-off-ul” + Cine l-a impresionat: „Rar am văzut așa ceva”
3
Adrian Porumboiu, vehement: „Băi Gâlcă, echipa ta e umilită și surclasată și tu vorbești de arbitraj? Suntem la pomană?”
6
Știri din fotbal internațional
Fostul căpitan al lui Chelsea a vrut să se SINUCIDĂ la hotel, după cel mai important penalty ratat din carieră
0
La 41 de ani, Thiago Silva vrea să revină în Europa, cu gândul la Campionatul Mondial
0
Incredibil! A suferit un AVC, a fost în comă și opt luni mai târziu a revenit pe teren: „Medicii mi-au spus acum patru luni că nu voi mai juca fotbal niciodată”
0
Antrenorul lui AEK înaintea partidei cu oltenii: „Mintea-n cap și...” » Arma sa secretă
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
Scriitorul Mihail Vakulovski, despre anii luptelor libere: „Am smuls ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
sa vedem ce bravura face si in retur mare scofala nu afacut in tur cine a auzit de panait pana acum el cu nae or vrea sa faca ceva dar nu au stofa de antrenori
Succes d-le Panait!
Am scris: ...pentru ca ai un caracter M/I/ZE/RA/BIL si esti "strimb".... Domnilor jurnalisti , ati ajuns sa ciuntitzi un mesaj si sa-i stricatzi sensul pentru un cuvint ca "m/i/ze/ra/bil"??? Chiar asa??? Eu cred ca ati ajuns cam departe cu cenzura.
Rednic , fanii te injurau pe tine , si asta NU pentru infringeri ci pentru ca ai un caracter mizerabil si esti "strimb". La fel , suporterii ii iau la goana pe jucatorii care nu-si dau sufletul pe teren, care nu dau TOTUL pentru Rapid, nu pe jucatorii care gresesc sau care au ratat sau au pierdut un meci. Important pentru noi este CUM lupti si DACA lupti cu toata fiinta pentru Rapid, NU rezultatul. La infringeri se fluiera si se huiduie la Dinamo si la Steaua, la Rapid niciodata. NICIO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.