Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Pe bune, viata ta de slujitor pe bani putini ai unui cioban puscarias nu ti se pare extrem de trista? Orice om cu mintea intreaga intelege de ce UEFA nu a operat modificarea, doar tu si alti 2-3 postaci becalisti luptati precum soldatul japonez ramas in anii '70 pe insula pustie. Doar ca ala o facea pentru onoare, voi o faceti pentru cativa firfirei cu miros de branza azvarliti in sila de un puscarias...
Hai linisteste-te ca a inteles toata lumea de mult care-i treaba. UEFA si FIFA au fix un singur membru in Romania, pe nume FRF. Cata vreme FRF nu comunica la FIFA si UEFA deciziile instantelor din Romania pe aia ii doare la basca, nu e ca si cum stau unii pe la UEFA si citesc ziarele din zeci de tari europene sa vada ce s-a mai intamplat prin tribunalele din fiecare :))) In momentul in care Burleanu o sa comunice situatia cu Steaua in liga a patra samd o sa apara si pe site la UEFA situatia reala a FCSB.
Bai prostea, belgienii stiu cine e FCSB pentru ca pe site-ul UEFA scrie clar care e identitatea acestei echipe. Citez din articol: "Bruges a promovat, de asemenea, jocul ca pe unul contra unei glorii a fotbalului. "Club Brugge va evolua într-un amical împotriva FCSB, mai bine cunoscută ca Steaua București, câștigătoarea Cupei Campionilor în 1986", au scris belgienii pe site-ul oficial." Daca inca n-ai inteles, ai o problema de inteligenta tu, nu belgienii! :)))
tu ai impresia ca unui om care stie ca fcsb e steaua ii apsa ca scrie fcsb sau steaua bucuresti?
Habar n-am de cand e, am mai vazut-o, daca e poza veche publicata ca si cand ar fi de ieri e mai mare rasul. Dar chiar daca e recenta nu dovedeste altceva decat ca niste hotelieri si ospatari au vrut sa faca pe placul unui client relevant pentru ei.
Nu e comparaţie, este o concluzie. Ori poate şi tu susţii că Nichita Stănescu a scris că "partidul e în toate"? Aţi folosit cumva "manuale alternative" de literatură elaborate în închisoare de vreun fruntaş fîcîsîbist?
Sigur ca da... :)) Bannerul ala e dinainte de 2003... toata lumea il tine minte... ))) Ba da' dastept mai esti; olandezii pastreaza bannerul ala de 15 ani...:)))))
Schimbul ''fraudulos'' de terenuri nu l-a facut Becali singur, ai uitat sa precizezi.
La cat de mult ii intereseaza echipa asta, e normal sa creada ce vrea. Si apoi se stie, belgienii sunt oltenii europei! Cred tot ceea ce le arati cu degetul!
nu au incredere decat in talpan si observatorul federal, doi inepti. ce e aia, UEFA? daca talpan le-a zis ca nu e asa, asa ramane :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.