Comentarii (12)
gazistu  •  19 Mai 2014, 21:59

hai gazu, hai baietii!

otelul_64  •  19 Mai 2014, 16:30
Postat de fcbm pe 19 Mai 2014, 15:10

De ce e singura ? Steaua (prin Vaslui) ,Petrolul,Dinamo....au pierdut suspect cu Viitorul.

bravo frate!!! uite unu care gandeste!! STEAUA PRIN VASLUI!! CORECT!!

assf  •  19 Mai 2014, 16:00
Postat de psyk3 pe 19 Mai 2014, 14:48

Ce se roaga astia de la retrogradare ca Vasluiul sa nu primeasca un raspuns favorabil.. de la TAS :)).. pariu ca merg zi de zi pe la biserica..:)))

aia ar fii lovitura secolului.sa ramana vaslui in A. desi pare destul de greu de crezut ca poate primi raspuns pozitiv. datoriile is prea mari si de prea lunga durata ca sa le gaseasca TAS-ul scuza. oricum HAI MEDIAS. sa facem macar egal ..sa le lasam si brasovenilor macar o sansa mica sa se salveze :)noi la egal suntem 100% salvati.

don_vito  •  19 Mai 2014, 15:16
Postat de dogred10 pe 19 Mai 2014, 15:01

incredibil, la stanlybet Viitorul are cota de 1.10 iar Ceahlaul 8.40 :))))))) deci puneti clar 1, ceahlaul va sta capra la rege pt ca pinalty akolo, mana in mana cu georgica :)))

I-au avut profesori pe pudei care au stat cu gura deschisa cu Brasovul piticului prno;))

fcbm  •  19 Mai 2014, 15:10
Postat de putregaiu pe 19 Mai 2014, 14:10

Dar Ceahlaul sigur se pune capra pt "Rege"

De ce e singura ? Steaua (prin Vaslui) ,Petrolul,Dinamo....au pierdut suspect cu Viitorul.

fcbm  •  19 Mai 2014, 15:08
Postat de dogred10 pe 19 Mai 2014, 15:01

incredibil, la stanlybet Viitorul are cota de 1.10 iar Ceahlaul 8.40 :))))))) deci puneti clar 1, ceahlaul va sta capra la rege pt ca pinalty akolo, mana in mana cu georgica :)))

La Bet365 are 1.50 Viitorul....deci mergeti la Stanley :)) Ce e mai ciudat ca si Dinamo a avut 1-0 la pauza si a pierdut 2-1 la final.....sigur e concidenta :))

dogred10  •  19 Mai 2014, 15:01
Postat de putregaiu pe 19 Mai 2014, 14:10

Dar Ceahlaul sigur se pune capra pt "Rege"

incredibil, la stanlybet Viitorul are cota de 1.10 iar Ceahlaul 8.40 :))))))) deci puneti clar 1, ceahlaul va sta capra la rege pt ca pinalty akolo, mana in mana cu georgica :)))

psyk3  •  19 Mai 2014, 14:48

Ce se roaga astia de la retrogradare ca Vasluiul sa nu primeasca un raspuns favorabil.. de la TAS :)).. pariu ca merg zi de zi pe la biserica..:)))

putregaiu  •  19 Mai 2014, 14:10
Postat de fcbm pe 19 Mai 2014, 13:41

Pe Bet365 e scos meciul la fel si la Casa Pariurilor.Iar la SuperBet au cota 1.70 pt egal.

Dar Ceahlaul sigur se pune capra pt "Rege"

steaua_blatista  •  19 Mai 2014, 14:03
Postat de fcbm pe 19 Mai 2014, 13:41

Pe Bet365 e scos meciul la fel si la Casa Pariurilor.Iar la SuperBet au cota 1.70 pt egal.

Am vazut si eu =))) deci egal sigur

  • 1
  • 2