Comentarii (15)
1144256815603557
Udrea Sorin  •  24 Decembrie 2018, 13:10

Eu nu înțeleg de ce acest dinu cornel, zis și oparitul, nu vorbește despre dinamo....Nu mai are ce? Sau i-a păpat pisica limba?

randoomoierul
randoomoierul  •  24 Decembrie 2018, 12:13
Postat de randoomoierul pe 24 Decembrie 2018, 12:12

Bravo nea Chisetel ce ia-i zis-o la memel

I-ai ****

randoomoierul
randoomoierul  •  24 Decembrie 2018, 12:12
Postat de Alexandru Chis pe 24 Decembrie 2018, 11:24

Cred ca "marul stricat" de la FCSB poarta numele de MM Stoica! Este acel Iago care baga strambe intre antrenor, vestiar di patron. In dorinta de a-i arata lui Becali ca este un individ indisponibil, face orice pebtru a-i intra in gratii patronului, sacrificand linistea si coeziunea grupului.

Bravo nea Chisetel ce ia-i zis-o la memel

randoomoierul
randoomoierul  •  24 Decembrie 2018, 12:10
Postat de mihai_luchian pe 24 Decembrie 2018, 10:10

La cunoștințele, inteligența și experiența lipsă, nu era Dica pentru Steaua. A fost sinucidere curată, a ratat toate obiectivele și nici măcar nu își dă seama cât de gravă este situația. Cât de prost joacă echipa cu de departe cel mai bun lot din România. Omul nu e în stare să țină un discurs la conferința de presă. Săracii jucători, trebuie că au caracter dacă au rezistat atât cu un astfel de antrenor/mentor/profesor/mister etc fără să facă revoluție.MM i-a spus lui Becali că nu e antrenor înainte să vină Dică la echipă. Nu e clar? Ce rost avea să spună după? După ce a venit s-a lămurit toată lumea ce rost mai avea să spună, era clar.

Cel mai bun lot din tara nu a reusit sa bata cel mai prost lot din tara....unde mai pui ca au fost si dominati de cel mai prost lot din tara ....daca ii pun si pe chiajna ...sigur aveti cel mai bun lot din tara

1618597915124142
Alexandru Chis  •  24 Decembrie 2018, 11:24

Cred ca "marul stricat" de la FCSB poarta numele de MM Stoica! Este acel Iago care baga strambe intre antrenor, vestiar di patron. In dorinta de a-i arata lui Becali ca este un individ indisponibil, face orice pebtru a-i intra in gratii patronului, sacrificand linistea si coeziunea grupului.

Comentează