Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Dinule: 1. Securistii atunci aparau tara. Cum ? Omarand mii de oameni nevinovati, dusi la munca fortata (varianta light),bagati in beciurile militiei, batuti, chinuiti, omorati, nenorociti... Asta era apararea de tara ???? 2. Mintea cocosului: "a treia problema ca dupa masa a venit ploaia". Pai englezii erau si sunt obisnuiti cu ploaia, asta in niciun fel nu a fost in avantajul lui Dinamo. Il credeam pe "Mister" - asa cum ii place lui (ca la I Dumitrescu) sa i se adreseze cu toate ca el sustine latinatatea, mai foloseste niste expresii de franceza - mai inteligent. Dar l-as intreba daca la Kosice a fost si el ascultat cumva ? Nu,cred ca a fost sabotat, in orice caz nu a fost de vina el. Ci natura.... Era si este prieten cu fostii securisti,mai dadea si el cate o informatie...asta e As fi curios sa parcurg dosarul lui (daca mai exista...). Propun sa facem statui, securistilor ! Si sa le punem o macheta pe soclu, unde sa trecem numele tuturor celor care au fost batjocoriti,nenorociti, omoriti de catre sistemul asa laudat de Dinu, logic alaturi de numele celor care au fost executantii si acelor care au turnat. E de a dreptul rusinos, oribil sa faci un asemenea enunt. Si te dai inteligent, culturat, educat... Nu ma mira unde e tara asta si acum...
Eu, care am vazut meciul de la Bucuresti, am trait cu impresia ca Liverpool s-a calificat datorita valorii superioare, noroc cu tine ca m-au luminat, “ne-au furat arbitrii”. Cu ce ne-au furat nici tu nu stii, la Bucuresti calificarea era transata de prin min 10 cand a marcat Rush.
Inca o data avem dovada ca fosta echipa a securitatii comuniste, dinamo-mimamo, a fost si este cea mai corupta echipa din Romania, ever. Si intr-un fel a fost normal, pt. ca securitatea a fost cea mai puternica instituţie din tara.
In Ghencea, la vestiarul oaspetilor, exista un perete fals in spatele caruia s-au gasit doua scaune si o camera de luat vederi! Ilie Savu, presedinte la Steaua, povesteste cum a fost platit arbitrul finalei de la Sevilla ca sa... arbitreze corect!!!
A ascultat tactica cu hamburg si stiau ca Kaltz va da pe langa minge la golul lui orac,golul de 3-0.Varsta nu iarta pe nimeni.
Te doare mintea ce debiteaza ăsta. Mai sunt rezerve la 9?
Dinule ai îmbătrânit urat de tot. Sau nu mai erai tu in activitate si erai invidios pe cariera lui Nicolae Nicușor. Ai murdărit munca unor fotbaliști mari ca Moraru Multescu Custov si ceilalti. Rusine.
apoi dinu cred ca vrea sa transmmita un mesaj cuiva care stie ca se va ajunge la el... nu stiu cine poate fi dar este reteta lui mitica dragomir... ce stie il tine in libertate... iata dece era necesara legea lustratiei. s-a pierdut un moment si oamenii principali de acolo sint inca necunoscuti. besoiu, albulescu , luminita anghel , geanina corondan, mariana mihut, geoana, ludovig orban , caremen iohannis, turecescu, doru stanculescu , johnny raducanu, todea , sobby czech, nicolaescu , liviu tudan ,puric, pittis, adrian sirbu , jeanine, dan voiculescu , hurezeanu si multi altii sint meniul zilei al securitatii. imi este rusine de nerusinea lor. caramitru, cristoiu, nistorescu si altii care au rude in rindul celor cu grade pe umar... fratii negoita cu unchiul anghelache fost dogar si gen de armata... asta este tara. acesti oameni nu mai aveau ce sa caute. intrebati-va atunci dece alt om de nimic acest emil constantinescu si el in tagma a refuzat proclamatia de la timisoara punctul opt. ai romania era cu mult maicurata. asa ca surprize vor mai fi pentru ca ei exista si traiesc linga *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cu ce ne-a furat Urs Meier? ca a mai prelungit mecul cu inca 1-2 min ? ma uit zilele astea la TV se dau meciurile noastre de la CM 90 si 94, acelasi comentarii de tip comunist "ne fura arbitrii" si TOT timpul se mentioneaza cate minute sau secunde mai sunt pana se termina meciul ( de ce nu fluierati oadat dnle arbitru ????) Am mai urmarit comentarii TV la englezi, francezi, spanioli etc NICODATA nu am auzit asa milogeala... PENIBIL !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.