Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
3
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
L-a distrus pe Filipe Coelho: „Un simbol al mediocrității. Nu trece clasa”
5
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
2
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
dap, a bătut și eliminat Valencia, Ajax, a bătut Chelsea, aia adevărată, cu Drogba, Terry, Lampard, a adunat 50.000 de oameni pe stadion cu City ... tu ești arhetipul prostalăului, băi lampă. fuguța la DEX să afli ce înseamnă cuvântul ăla care l-am scris și de care n-a auzit neam de neamul tău
vezi că se pune spațiu între punct și primul cuvânt din următoarea propoziție. ai fost la școală?
face și Iovan?
Daa.... si cica Onoriu al batran zicea ca noru-sa, care a fost trecuta la volan in acte, a suferit mai mult ca tatal fetei. Sa vedem si Mario Iorgulescu cate ore de puscarie face. Gainarului asta de Coman cred ca o sa-i dea 1 an sau 1 an si ceva cu suspendare, a avut noroc ca l-a oprit politia si n-a apucat sa ajunga la nivelul celor de mai sus.
Sa faca un pic de puscarie sa fie un exemplu pentru toti derbedeii astia care conduc fara carnet valabil.
Forinel Todorut Coman joaca la Faci ce spune Becali ,asa ca Gigi si Mehmet Stoica sant mentorii lui.Amandoi au facut puscarie si Mehmet a lovit un suporter.Cum sa nu conduca Ftc fara permis la ce mentori are?
Nea Cornel.. Cum ai făcut bre atunci de l-ai scapat pe Răzvanel Lucescu de pușcărie? Atunci când beat fiind a omorât o tânără cu bolidul.. Zice tatăl fetei ca ai venit la el ca să ii dai bani sa își tina gura, sau ceva... Întreb ptr Coman, poate îl poți ajuta cu ceva sfaturi...
Autodidacti
Iti dai seama ca smecherii de la fcsb l au invatat, ca nu lua el permis in ucraina daca nu l invata cineva! Il banuiesc pe MM ,ca ala e prostul prostilor! Parvenitul parvenitilor
Fecesebeaua este unul dintre cele mai rele lucruri care i s-au intamplat Romaniei de dupa '89 iar oierul este dovada vie a nivelului ridicat de *** nepedepsita din societatea romaneasca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.