Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
E trist, dar Mister are din nou dreptate! Se va aștepta iar finalul perioadei de transferuri, pentru a ii aduce pe cei care nu au semnat cu nimeni. Adică tot gloabe! Ăștia vor avea apoi nevoie de 2-3 luni să se integreze, până atunci se termină play-out ul. La așa "management" "priceput" ajungem sigur iar în B! Dar poate așa scăpăm odată de lipitorile astea de la club...
Greșit, salvarea lui Dinamo poate fi Voluntari, Botoșani și Otelul, mai putem adaugă U Cluj și eventual Petrolul.
Orice film făcut de Cărmăzan rămâne de neprivit, indiferent de epocă.
Nea Cornel ai dreptate cu paralela dintre gloaba si armasar:) si dumneata ai fost armasar candva...dar de vreo 15 ani incoace nimic...zero...in dreptul dumneatale!!! De Borcea nimic nea Cornel? Stii dumneata...Borcea care a devalizat Dinamo???Nimic? Nici un comentariu??? Ce iti mai placea nea Cornel cand Borcea va turna niste vin??? Ehee...ce vremuri nea Cornel...vremuri de armasar nu de gloaba!!!
Mai ușor cu "superior educațional" lor că tot Balcani sunt și ei.Nimeni din Balcani nu excelează la capitolul asta In afara de turism și fotbal nu prea excelează la nimic..Nu spun că excelent noi dar avem multe domenii în care suntem peste ei
Cainele ala iti da sah-mat din cateva mutari.
Pai da, au pregătit dl Nicolescu și dl Voicu transferurile din timp...le-au ,, know-how " din momentul când am pierdut al doilea apoi al treilea meci consecutiv etc. Conducerea zero+ glume de jucători de fotbal vor duce la retrogradare. Trece și azi și nimic legat de transferuri, ei lucrând zi de zi la asta, de atâta timp.vor veni alte scuze, legate de forma si pregătirea fizică, de integrare, de comunicare.stim ce urmează. Mărturisesc că am o dorință, eu, suporter al acestei echipe; îmi doresc să pice in B că atunci sa le mai revăd scuzele penibile, grimasele triste și ochii plini de regret. Dar cel mai mult îmi doresc să stea toți în fața suporterilor. Asta din tot sufletul vreau. Sa i vad pe toți conducere și jucători, in fața suporterilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.