Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii » Start de partidă
4
După două luni, Andrei Nicolescu le-a scris din nou suporterilor: „Ar fi lipsit de onestitate să spun asta”
0
Marius Baciu, după ce Gigi Becali a anunțat că schimbă sistemul la FCSB: „E o posibilitate”
0
Universitatea Craiova încearcă să aducă o „bestie” de la Dinamo Kiev: „Există speranța că se va ajunge la un acord”
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo a făcut anunțul care zguduie fotbalul: „Au fost 25 de ani cu multe sacrificii”
0
Arsenal - Manchester City, în Supercupa Angliei. Umilință la Cardiff
0
Marian Barbu și Radu Petrescu, delegați la dueluri tari din play-off-ul Conference League
0
Costel Pantilimon, sceptic înaintea debutului lui Enzo Maresca la Manchester City: „Nu știu ce impact va avea”
1
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Armatele Europei caută soldați tineri pe TikTok și Instagram și nu mai ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mecanicii români au desfăcut motorul de 380 CP al unui VW Touareg hibrid și ...
Libertatea
La un pahar de vin sunt sigur ca s ar intelege cei doi ce spun in presa e asa sa se mire fraierii ;)))
Are si Procuroru’ asta o limbā… O sa rămâi fara prieteni, bre! :)
Procuroru' nu se va lăsa de răutăți până când va închide ochii. Indiferent cum ar fi Șumudică, n-ai voie să fii atât de veninos. Mai ales când ai în spate contraperformanțe istorice ca antrenor. Așa cum el, enervant de balcanic, dar Șumudică e un antrenor peste ceea ce au acum echipele cu ifose din Liga I.
N-o fi Sumudica cine stie ce antrenor,dar nici cu Dinu Cornel nu ne-a fost vreun bine vreodata. Salutari din Kosice !
Dar nu este el singurul vinovat. In egala masura trebuie sanctionati si cei care il imping mereu in fata, cei care il ajuta in permanenta sa bage capul in poza. L-am vazut aseara comentand prestatia echipelor romanesti in cupele europene. Jalnic. Jalnic si el si cei care l-au invitat. Era impreuna cu Felie Dumitrescu, alt inchipuit al fotbalului romanesa si cu un tip, cel mai bun scriitor dintre comentatori si cel mai bun comentator dintre scriitori. Niste nulitati comentau prestatia altor nulitati, n-am putut face altceva decat sa ma mut pe un post cu desene animate.
Are mare dreptate în ce spune,acest securist bătrân ce a știut sa se orienteze toată viata după cum a bătut vântul!
Tot respectul, domnule Dinu!
Da Cornel Vinu pe unde a antrenat în afara de Dinamo?Ai prins măcar un contract afara?
L a rupt pe ninel
De acord cu caracterizarea profilului psihologic dar mai putin cu afirmatia ca are 0 rezultate. Sa fim seriosi, un titlu cu Astra , care era o echipa de pluton, desfiintata ulterior, plus eliminarea unor echipe cu pretentii in Europa ( de 2 ori West Ham, Lyon, Austria Viena si s ar putea sa mi scape altele) , in ziua de azi doar in vise s ar intampla. De asemenea, in Turcia , cu echipe luate de la retrogradare a terminat in prima parte a campionatului ( Kayseri, Gaziantep). Dar da, caracterul îl trage inapoi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.