Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
Daca nici Dinu nu poate da lectii de fotbal, cine poate? aaa, stai, jiji poate da lectii de fotbal, este?
ai un IQ echivalent cu numele ce-l porti.
e superb campionatul nostru. merita din plin sa pierzi 3-4 ore pe saptamână uitându-te la nimic.
Si tu cine esti ma "valorosule"? Gigist manelist!!!
Carpacii astia au dreptate ;)
Unul dintre carpacii aia are 454 meciuri in Divizia A, 54 goluri, 75 meciuri la nationala, de 3 ori cel mai bun fotbalist roman, iar ca antrenor are 2 titluri si 2 cupe (un event)... chiar ca e un neavenit in fotbal! Noroc cu potcovarii care ne mai lumineaza si pe noi!
Mister Dinu nu l-a mai atacat pe Didier Deschamps ? Amintiti-va de tiradele dinamovistul din vremea lui Euro 2016 !
Doi carpaci , cu realizari zero ca antrenori , dau lectii de fotbal . cam asa stau lucrurile in toate domeniile.
Au dreptate cei doi, nivelul Ligii 1 e in scadere.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.