Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Mai ageamiilor pai cea mai tare imagine este cea cu hentul clar facut de Astra in propriul careu si arbitrul s-a facut ca nu vede desi era bine plasat.Apoi imaginea cu Balasa cand primeste gratis un galben.Dar la voi oftica si ura sunt mai importante decat deontologia profesionala.Rusine!!!
.....Papura antrenor slab 'Jucatorii n-au conditie fizica(de cind a venit Papura) abia au putut juca o repriza in meciul cu UTA si mai ales cu FCSB. Patronul e slab, habarnist. U craiova nu va lua campionatul nici in 100 ani cu asta patron + Papura al lui. .........................Nu Papura e vinovat ......cel care l-a pus acolo.....patronul Rotaru care e habarnist(e la unghia a celor de la Botosani ect) Domne.. daca esti habarnist i-ti consilieri de 10 pentru ca sint destui dar nu pe Papura care nu stie nici sa vorbeasca si e de nota 2 Craiova ia campionatul cu 2 Suca la cirma?
Nu Papura e vinovat ......cel care l-a pus acolo.....patronul Rotaru care e habarnist(e la unghia a celor de la Botosani ect) Domne.. daca esti habarnist i-ti consilieri de 10 pentru ca sint destui dar nu pe Papura care nu stie nici sa vorbeasca si e de nota 2
o S-a ratat și sezonul ăsta! Atât. o Papură, ai demnitate, pleacă! o DEMISIA!!! Nici o idee de joc, nimic, doar mingi aruncate în față! o Ivan n-a atins mingea... e plătit degeaba. o Nu poți să te bați la podium cu Papură și Bon pe bancă. o Nu sunt la valoarea unei echipe care vrea titlul. o Cu câte un punct câștigat poate evitam retrogradarea... o Joc foarte bun... pentru locurile 4-6, pentru titlu e o gluma de joc! o La cum jucăm, o să fiu foarte fericit dacă terminăm pe locul 3 campionatul ăsta. Numai cei naivi cred că putem să luam titlul cu Bărbuț și Nistor
Bine pt Papura ca nu sunt meciurile cu spectatori...ca ce-si fura pe Oblemenco !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.