Alte știri din fotbal
Certați de galerie, dar iubiți de localnici » Cum au fost așteptați jucătorii celor de la FCSB la autocar: un copil a oferit imaginea serii
0
Laszlo Dioszegi, întrebat frontal: „Ați vorbit cu Peter Magyar?” » Replica patronului de la Sepsi
0
Gigi Becali nu s-a putut abține! L-a jignit în direct pe Florin Tănase: „Nu e întreg la cap! Doar nebunii se gândesc la așa ceva”
1
„Nu-mi dai ciocolată din prima și mă supăr” » Gigi Becali, nemulțumit de doi jucători în Sepsi - FCSB: „Părere proastă și despre el”
3
Știri din fotbal internațional
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
0
Jurnalist arestat pentru „difuzare publică de informații înșelătoare”! » Ce transfer-șoc anunțase la Galatasaray
0
Tensiune între Julian Alvarez și Atletico Madrid » Atacantul vrea neapărat la Barcelona
0
Real Madrid a luat decizia finală în privința lui Endrick!
0
Lifestyle
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
10
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Radu Burnete, consilierul lui Nicușor Dan, la Interviurile Libertatea. Când ...
Libertatea
Poliția i-a confiscat Ferrari-ul de 3,7 milioane de lire sterline la o ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Peste 13 milioane de euro despăgubiri din cauza mașinilor fără RCA: doar 7 ...
Libertatea
Dinamo sa se roage peste tot unde pot sa nu se mai reia campionatul si sa se traga linie la cum e acum. Doar asa sa scape de retrogradare. Daca se reia retrogradeaza sigur de pe ultimul loc. Pina una alta insa trebuie sa ne ocupam toti de sanatate si sa facem tot ce e posibil sa nu se mai raspindeasca nicaieri in lume
Da,da!..Lasa ,ca m-am convins si de tine!..Stai rau cu geografia!
Ai memoria foarte scurtă. Cum ți-am spus și atunci, eu nu m-am referit la județele din nordul Olteniei ci, dimpotrivă, la partea nordică a acestora !!!
Acum ,chiar cred ca nu esti contaranul meu!Ala iti da clasa !Are stil!Nu se arunca ca `stiuca-n blinker`, ca tine!Chiar cred ca esti prahovean!Felicitari!..Puti a dinamovist ca si el si asta e singurul lucru care va leaga!..A..si gramatica!:)))..In rest,doi tristi!..:)))
Confunzi!..Bine,tu ai zis ca judetul Olt se afla in nordul Olteniei !..:)))Stai bine cu gramatica ,da` stai rau cu geografia!:))..Hai v-am zis, la padoc!
Cum spuneam, oltenii din partea de nord a Olteniei sunt „oltenii triști” !
"Dicta ,mo"!Stai calm contarane!Daca ai stat la `Strada` cum ziceau aia de pe Mahala, nu inseamna ca esti smecher!Aia erau rromi si aveau alta perceptie!..:)))
Daca s-ar incheia acum sezonul am evita retrogradarea ceea ce-ar fi minunat
Dar (măcar) ești capabil să le înțelegi ?
Nu mai pot eu de corecturile tale!..:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.